Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Andulis, Alnis
Piektdiena, 19. janvāris, 2018
2. janvāris, 2018
Drukāt

Spožais 2. janvāra pilnmēness – lieliska iespēja radīt savu talismanu. Kā to paveikt? (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

2018. gada pirmais pilnmēness iekritis jau gada otrajā dienā. Tas patiešām ir mirdzošs un skaists, rotāts ar greznu oreolu.

Ezoteriķi uzskata, ka tas izstaro īpašu spēku un fantastisku enerģiju, kas īpaši palīdz dažādās maģiskās darbībās. Piemēram, šajā laikā vari izveidot savu personīgo talismanu, kas dāvās veiksmi un labklājību.

Lai radītu savu īpašo amuletu, piepildi trauku ar ūdeni un noliec tā, lai naktī to apspīdētu pilnais mēness.

Nākamajā dienā izmanto šo ūdeni, lai noskalotu priekšmetus, kas būs tavi talismani, un “atdzīvinātu” tos ar mēness enerģiju. Šis ūdens ne tikai uzlādēs talismanus, ar to var arī noskalot seju, lai maģiskais Mēness ūdens stiprinātu tavu enerģētiku.

Talismanus un amuletus arī var nolikt uz palodzes pilnmēness naktī vai ielikt kristāla traukā ar ūdeni, lai uzlādētu tos ar pilnmēness enerģiju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kādu talismanu pilnmēness daudziem atņem veselo saprātu.

Džeina Eira vai Bovarī kundze? Kurai mīlas romāna varonei tu līdzinies pēc zodiaka zīmes (1)Zodiaka zvaigznāji redz sievietē tikai pašu skaistāko. Un par pašām burvīgākajām sievietēm ir uzrakstīti veseli romāni, kuru varones pēc zodiaka zīmes ir līdzīgas tev. Kurai mīlas romāna varonei tad tu īsti līdzinies? Lasi šajā horoskopā!
Draugiem Facebook Twitter Google+