Mobilā versija
Brīdinājums -5.3°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
8. augusts, 2016
Drukāt

Sprādzienā advokātu pasākumā Pakistānā vairāk nekā 60 bojāgājušie

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Kvetas pilsētā, Pakistānā, sprādzienā advokātu piemiņas pasākumā par godu nošautam kolēģim nogalināti 63 cilvēki, un bojāgājušo skaits turpina pieaugt, pavēstīja Beludžistānas provinces valdības amatpersonas.

Advokāti un policisti bija sapulcējušies pie slimnīcas, lai godinātu nošauto provinces advokātu biedrības vadītāju Bilalu Anvaru Kasi, norādīja policijas amatpersona Asifs Ikbals. Vairums bojāgājušo ir advokāti.

Vairāk nekā 50 advokāti hospitalizēti, dažiem no viņiem ir nopietni savainojumi, sacīja Ikbals.

“Bojāgājušo skaits vēl var pieaugt,” brīdināja mediķu pārstāvis.

Traģēdijas vietā iegūtās liecības vedina domāt, ka uzspridzinājies pašnāvnieks, sacīja Beludžistānas iekšlietu ministrs Sarfrazs Bugti.

Paužot nosodījumu teroraktam, advokāti otrdien visā valsts teritorijā boikotēs tiesas, paziņoja advokātu apvienība, norādot arī, ka otrdien valstī būs sēru diena.

Neviens grupējums par otrdienas sprādzienu atbildību nav uzņēmies.

Vardarbībā, kas Beludžistānā turpinās vairākas desmitgades, iejaukti dažādi grupējumi – tie ir islāmistu kaujinieki, reliģiskie un reģionālie grupējumi, kas cīnās par lielāku finanšu un politisko autonomiju.

Beludžistāna ir Pakistānas lielākā un ar derīgajiem izrakteņiem bagātākā province.

BRĪDINĀJUMS: FOTO UN VIDEO REDZAMI NEPATĪKAMI SKATI!

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+