×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. oktobris, 2015
Drukāt

Sprādzienā cietušajam namam Palmu ielā būs nepieciešams stiprināt vienu ārējās sienas paneli; iedzīvotājiem ļauts atgriezties dzīvokļos

Kadrs no videoKadrs no video

Mājai Rīgā, Palmu ielā, kurā iepriekšējā naktī noticis sprādziens, būs nepieciešams stiprināt vienu ārējās sienas paneli, tomēr patlaban secināts, ka mājas iedzīvotājiem apdraudējums nepastāv, tāpēc cilvēkiem ļauts atgriezties dzīvokļos.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja “Latvijas namsaimnieka” pārvaldnieks Aleksandrs Lārmanis, apsekojumu rezultātā secināts, ka apdraudējums nepastāv, tomēr viens no mājas ārsienas paneļiem ir izbīdījies.

Lārmanis norādīja, ka stiprināšanas darbus paredzēts sākt pēc oficiāla būveksperta rakstiska slēdziena, kas varētu būt izstrādāts līdz nākamās nedēļas beigām. Pēc tam būs jāaprēķina būvdarbu izmaksas. Lārmanis norādīja, ka darbus varētu sākt pēc divām nedēļām.

Citi bojājumi mājai apsekošanas laikā neesot novēroti, un mājas iedzīvotāji atgriezušies mājās.

Kā ziņots, Palmu ielā 4 notika sprādziens, kura laikā cieta viens cilvēks. Kā aģentūrai LETA paskaidroja Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis, dažas minūtes pēc pusnakts policija saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Palmu ielā, jo tur bija noticis sprādziens. Notikuma vietā uzreiz ieradās pretterorisma vienības “Omega” darbinieki, kas pārmeklēja dzīvokli un atrada vēl nesprāgušu, visdrīzāk, mājas apstākļos izgatavotu granātu.

Kad dzīvoklis bija no sprādzienbīstamiem priekšmetiem brīvs, tika noskaidroti visi apstākļi – pēc sākotnējās informācijas, dzīvoklī notikusi iedzeršana. Alkohola lietošanas laikā starp 45 gadus vecu dzīvokļa saimnieci un viesiem izcēlies strīds, kura laikā sieviete viesiem piedraudējusi ar mājas apstākļos izgatavotu granātu. Viens no viesiem sievieti neveiksmīgi atbruņojis, un granāta uzsprāgusi viņa rokā.

Patlaban ir sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana, kuras laikā tiks noskaidroti precīzi notikušā apstākļi. Izmeklēšanas laikā tiks veikta ekspertīze atrastajai granātai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+