Sports
Basketbols

Sprādzienā Siguldas novadā cietis Latvijas U-18 izlases basketbolists Vīksne0

foto: LETA

Sprādzienā Siguldas novadā cietis Latvijas U-18 basketbola izlases dalībnieks Dāvids Vīksne, aģentūrai LETA apstiprināja Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents Valdis Voins.

Basketbolists šobrīd atrodas Rīgas apdegumu centrā.

“Stāvoklis saskaņā ar ārsta teikto šobrīd ir smags. Viņš atrodas Rīgā apdegumu centrā. LBS vērtē, ko darīt šādā situācijā. Ceram, ka situācija uzlabosies, bet šobrīd nav diez ko labi,” portālam “tvnet.lv” situāciju komentējis Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins.

Jau vēstīts, ka Siguldas pagasta “Plinkās” trešdien notika gāzes sprādziens, kura rezultātā sagruvusi dzīvojamās mājas siena un cietuši divi cilvēki. Vakar ap plkst.21 tika saņemts izsaukums uz Siguldas pagastu, kur kādā dzīvojamā mājā gāzes noplūdes rezultātā bija noticis sprādziens. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka sprādziena rezultātā noticis ēkas 200 kvadrātmetru platībā nogruvums.

Pirms Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās seši cilvēki, kuri tika nodoti mediķiem.

Sprādziena rezultātā cietuši divi cilvēki.

Sākotnējā informācija liecina, ka sprādziens noticis brīdī, kad telpā, kurā atradās gāzes iekārta, ieslēgta gaisma, taču sprādziena apstākļu skaidrošanai sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību.

Šobrīd pašvaldības Sociālā dienesta pārstāvji atkārtoti ir sazinājušies ar ģimeni, lai informētu par pieejamo palīdzību veselības uzlabošanai, mantas atjaunošanai. Tāpat cietušajiem pieejamas psihologa konsultācijas, bet pašlaik ģimene atbildi par nepieciešamo palīdzību nav sniegusi.

Vīksne pārstāvēja Latvijas U-18 valstsvienību aizvadītajā Eiropas čempionātā, kur Latvijas izlase pirmo reizi vēsturē šajā vecuma grupā ieguva sudraba godalgas.

LA.lv