×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Sprādzienā Teksasas rūpnīcā desmitiem bojāgājušo, simtiem ievainoto (VIDEO)

Kadrs no videoKadrs no video

Sprādzienā mākslīgā mēslojuma rūpnīcā Teksasā ASV ievainoti simtiem cilvēku un, iespējams, ir arī vairāki desmiti mirušo, ziņo mediji. Vairāki cilvēki iesprostoti degošās ēkās.

Teksasas vietējais telekanāls KWTX vēsta, ka eksplozijā gājuši bojā 60 līdz 70 cilvēki, bet aģentūrai AFP pagaidām nav izdevies gūt apstiprinājumu šai informācijai.

KWTX atsaucas uz vietējā avārijas dienesta vadītāju.

Eksplozija mākslīgā mēslojuma rūpnīcā Vestā – uz ziemeļiem no Veiko – notika trešdien īsi pirms plkst.20 (ceturtdien plkst.3 pēc Latvijas laika).

Kas izraisījis sprādzienu nav zināms, bet tā bijusi amonjaka eksplozija, AFP norādīja Veiko Ugunsdzēsības departamenta vadītāja vietnieks.

Laikraksts “The Waco Tribune-Herald” vēsta, ka traģēdija sākusies ar ugunsgrēku rūpnīcā. Kad ieradušies ugunsdzēsēji un sākuši dzēst liesmas, noticis sprādziens.

Mediji ziņo, ka ievainoti vairāki ugunsdzēsēji.

Eksplozija bijusi tik spēcīga, ka sagruvušas aptuveni 100 rūpnīcas tuvumā esošās ēkas.

Uz notikuma vietu devušās visas tuvākās ugunsdzēsēju brigādes, ātrā palīdzība un seši helikopteri, ziņo raidorganizācija BBC. Virs Vestas noteikta lidojumiem aizliegtā zona, lai netraucētu ārkārtas dienestu helikopteriem.

Vietējie iedzīvotāji ziņo, ka aizdedzies medicīnas centrs, dzīvokļu komplekss un Vestas vidusskola. 2800 iedzīvotāju lielā pilsētiņa atgādina karadarbības zonu, saka aculiecinieki.

Pacienti no medicīnas centra tiekot pārvesti uz netālu esošo futbola laukumu un vingrošanas ēku.

Telekanāls CNN ziņo, ka vietējā slimnīcā ievesti 66 ievainoti cilvēki, no kuriem 38 atrodas kritiskā stāvoklī.

{source}
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”http://www.youtube.com/embed/umXt0iTOVjk” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+