Horoskopi un mistika
Horoskopi

Sprādzienbīstami! Četras visjūtīgākās zodiaka zīmes, kuras viegli ļaujas emocijām0

Foto – Fotolia

1. Auns
Auni praktiski nekad nezina, ko grib, tāpēc sākumā iet līdzi pūlim. Tiesa gan, tam jābūt izredzēto pūlim. Viņiem ir svarīgs sabiedrības viedoklis, tāpēc muļķīgā skandālā viņus ievilkt grūti. Tikai efektīgs kariņš ar šīs pasaules varenajiem – lūk, kas Aunam iet pie sirds. Auni ir droši, brīžiem pat nekaunīgi un mēreni spītīgi. Aiz viņiem vienmēr vari justies kā aiz akmens sienas.

2.Vērsis
Romantisks un jūtīgs cilvēks. Nav vienaldzīgs pret skaistu un neatlaidīgu aplidošanu, bet tai pašā laikā Vērsim ne sevišķi patīk pārsteigumi. Viņa attieksme pret tuvību ir lēnīga, bet, ja Vērsis kādu ielaiž savā dzīvē, attiecības ir ilgas. Vērsis ir dziļi kaislīgs, viņam patīk ilgas mīlas rotaļas, bet privātajās attiecībās dziļums ir vajadzīgs visos aspektos. Šī zīme ir viena no pastāvīgākajām pāru attiecībās, un, ja partneris atbild Vērša jūtām, abpusēja idille var turpināties ilgus gadus.

3. Dvīņi
Dvīņiem jūra ir līdz ceļiem, īpaši attiecībā uz viņu pašu interesēm. Dvīņi ir īsti velosipēda izgudrotāji. Strīdos viņi nezina mēru. Dvīņi var kliegt, dauzīt traukus un visā vainot visu pasauli.

Dvīņu atriebība ir īpaši izdomas bagāta. Bet tikpat ātri kā iekarsuši Dvīņi arī norimst. Viņi ir bļāvēji, kas var negaidīti apklust. Un pasmaidīt. Tādējādi viņi ienes apkārtējo dzīvē arī daudz jauka, un no viņiem iznāk lieliski partneri un dzīvesbiedri.

Saistītie raksti

4. Vēzis
Vēzis ir pati emocionālākā zīme visā zodiakā. Bet pats viņš nemīl dalīties savās jūtās. Apkārtējo cilvēku izjūtas un noskaņojumu Vēzis uztver acumirklīgi, bet reti atklāj savas domas. Problēma ar jūtu izteikšanu saistīta ar psiholoģisku aizsargmehānismu. Jau kopš mazotnes Vēzis veido personīgo aizsardzības sistēmu pret nelūgtiem viesiem, kas varētu pārkāpt to dvēseles slieksnim; apaug ar stereotipiem un aizspriedumiem. Ļoti piesaistīts ģimenei, jo īpaši mātei.

Vēzis uzsūc apkārtējo jūtas un emocijas, bet savējās cenšas paturēt pie sevis. Viņam patīk izrādīt iniciatīvu gan darbā, gan personīgās attiecībās, nekļūdīgi izvēloties sabiedrotos un cīņubiedrus.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien tevi gaida neaizmirstams vakars! Horoskopi 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Brīvo laiku vislabāk izmantot, esot kopā ar tiem, kuri mīļi un dārgi! Horoskopi no 18. līdz 24. novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Tavā galvā šodien dzims grandiozas idejas! Horoskopi 17. novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Lecis “RNP” valdes atlaišanu skaidro ar “RS” mēģinājumu iekasēt vairāk nekā 1,2 miljonus eiro
10 stundas
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Ceturtdien gaidāms vējains laiks
38 minūtes
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Supermenu gaidot
14 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Aprit seši gadi kopš Zolitūdes traģēdijas “Maxima” lielveikalā
28 minūtes
LE
LETA
Sports
Porziņģis ar 14 punktiem palīdz “Mavericks” uzvarēt
1 minūte