Ekonomika
Bizness

Spriedīs par Igaunijas-Latvijas pārtikas nozares izaicinājumiem0

Foto: LETA

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uz Igaunijas-Latvijas biznesa forumu 2018 “Igaunijas-Latvijas pārtikas nozares iespējas un izaicinājumi”, portālu “LA.lv” informēja LTRK pārstāvji.

Pasākumā notiks Livonijas balvas pasniegšana par veiksmīgu uzņēmējdarbības attīstīšanu starp abām kaimiņvalstīm.

Pasākums notiks 6.septembrī plkst.11.30 Uzņēmēju namā, Kr. Valdemāra ielā 35, Rīgā.

Forumu ar uzrunām atklās Latvijas Republikas Ministru prezidents Māris Kučinskis, LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, Latvijas vēstnieks Igaunijā Raimonds Jansons un Igaunijas vēstnieks Latvijā Arti Hilpus.

Pasākumu vadīs pieredzējušais prezentēšanas prasmju treneris un raidījumu moderators Oskars Priede.

Dienas laikā uzstāsies zinoši eksperti no AS “Balticovo”, Igaunijas biznesa kameras Latvijā, SIA “BIORGANIK5”, AS “Lux Express Estonia”, ZAB “Ellex Kļaviņš”, caur dažādiem pieredzes stāstiem skaidrojot par sadarbības veidošanas procesiem, patērētāju psiholoģiju un atšķirīgajiem paradumiem Igaunijā un Latvijā.

Tāpat klātesošajiem stāstīs par projekta “Delbi 2” iespējām uzņēmējdarbības veicināšanā starp valstīm, kā arī atbalsta veidiem jaunu produktu radīšanai un virzīšanai tirgū.

Foruma noslēgumā tiks apbalvoti uzņēmumi – viens no Latvijas, viens-Igaunijas – par veiksmīgu uzņēmējdarbības attīstīšanu starp kaimiņvalstīm. Savukārt pēc tam dalībnieki varēs vienoties neformālām sarunām, diskutējot par aktuālajām tēmām ar klātesošajiem uzņēmējiem.

Forums notiks angļu valodā. Dalība pasākumā ir bez maksas. Reģistrācija: https://ej.uz/estlat2018

LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.

Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2350 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2016.gadā pārsniedza 13,6 miljardus eiro.

LA.lv