Kultūra
Kultūrpolitika

Spriedīs par lieluzveduma “Māras zeme” papildkoncertu0

Foto: Reinis Oliņš

Latvijas Nacionālajā kultūras centrā (LNKC) šodien plkst.15 notiks Dziesmu un deju svētku mākslinieciskās padomes slēgtā sēde, kurā tiks apspriesta iespēja rīkot deju lieluzveduma “Māras zeme” papildkoncertu, aģentūru LETA informēja svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Svētku rīkotāji mēneša laikā plāno izskatīt iespēju svētku programmā iekļaut deju lieluzveduma “Māras zeme” papildkoncertu. Vasiļjeva skaidroja, ka, lai nonāktu pie konkrēta lēmuma pieņemšanu, šis jautājums jāizskata gan svētku mākslinieciskajai padomei, gan arī dzen Rīcības komitejai, ko paredzēts sasaukt 23.martā.

Pašlaik deju lieluzveduma “Māras zeme” norises laiki ir tādi paši, kā izsludināts iepriekš – ģenerālmēģinājums Daugavas stadionā notiks 5.jūlijā plkst.22, bet koncerti – 6.jūlijā un 7.jūlijā plkst.22.

Kā ziņots, 3.martā, plkst.11 tika sākta vasarā gaidāmo XXVI Vispārējo Dziesmu un XVI deju svētku maksas pasākumu biļešu tirdzniecība. To saskaņā ar LNKC pērn sarīkotā iepirkuma konkursa rezultātiem nodrošina “Biļešu paradīze”.

Biļešu tirdzniecības pirmajā dienā tika saņemts vairāk nekā miljons pieprasījumu pēc apmēram 95 000 biļešu, aģentūru LETA informēja svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva. Vairākās vietās Rīgā un citviet Latvijā bija izveidojušās garas rindas pēc šīm biļetēm.

Saistītie raksti

Pircēji tika apkalpoti lēni, un arī uz biļetes iegādi internetā nācās gaidīt vairākas stundas, turklāt daudzos gadījumos arī pēc ilgās gaidīšanas kāroto biļeti iegādāties neizdevās.
Līdz sestdienas vakaram tika pilnībā izpārdotas biļetes uz 17 no kopskaitā 19 Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki notiks Rīgā no 2018.gada 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Kārtējie Dziesmu un deju svētki norisināsies Latvijas valsts simtgades svinību zīmē.

LA.lv