×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
18. oktobris, 2013
Drukāt

Sprūdžs: Aktīviem cilvēkiem novados paveras neierobežotas iespējas (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs tikšanās laikā ar Latvijas Pašvaldību savienību, lai iepazīstinātu ar ministrijas veikto Administratīvi teritoriālās reformas izvērtējumu un diskutētu par turpmākajiem soļiem.

Aktīviem cilvēkiem Latvijas pagastos un pilsētās paveras gandrīz neierobežotas un daudzveidīgas iespējas, šodien konkursa “Eiropas Gada pašvaldība 2013” noslēguma ceremonijā sacījis Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs (RP).

Ministrs apbalvošanas ceremonijā uzsvēris, ka šādas iespējas paveras tad, ja ir uzņēmība, pacietība un vēlme realizēt jaunas iniciatīvas un īstenot tās kopā ar saviem draugiem, domubiedriem, uzņēmējiem, sabiedriskajām organizācijām un vietējām pašvaldībām, informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Viņš arī paudis gandarījumu, ka šādu uzņēmīgu un ar iniciatīvām bagātu cilvēku Latvijā netrūkst. Ministraprāt, tieši šādas iedzīvotāju iniciatīvas un paveiktais starp daudzām aktīvajām pašvaldībām ļāva atrast tās, kas šogad visvairāk pelnījušas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas apbalvojumu kategorijā “Pašvaldība Eiropas Savienības popularizēšanai”.

Vienlaikus gan ministrs atzinis, ka, runājot par Eiropas Savienību, iedzīvotājiem biežākās asociācijas ir integrāciju, regulām, fondiem, direktīvām, taču bieži vien piemirstas, ka vārds, kas visprecīzāk un tiešāk raksturo svarīgāko, ir “cilvēks”. “Latvija virknē jomu Eiropas Savienībā nepilnu desmit gadu laikā ir sasniegusi daudz, tomēr, ja runājam par “cilvēku”, tad ir vēl tāls ceļš ejams, lai Latvijas iedzīvotāji pilnībā apzinātos un izmantotu tās iespējas, kuras nodrošina Latvijas dalība Eiropas Savienībā,” teicis ministrs.

jau ziņots, kas šodien Liepājā notiek ikgadējā konkursa “Eiropas Gada pašvaldība 2013” apbalvošanas ceremonija. Nomināciju konkursā “Eiropas Gada pašvaldība 2013” uzvarētāji ir Iecavas novads un Liepājas pilsēta. Uzvarētāji nominācijā “Pašvaldība kultūrai” ir Valmieras pilsēta un Talsu novads. Savukārt atzinību nominācijā “Pašvaldība kultūrai” ir ieguvis Rēzeknes novads un Preiļu novads. Uzvarētāji nominācijā “Pašvaldība integrācijai un iekļaušanai” ir Jelgavas pilsēta un Kandavas novads.

“Pašvaldība veselībai” nomināciju ir ieguvusi Jūrmalas pilsēta un Siguldas novads. Uzvarētāji nominācijā “Pašvaldība Eiropas Savienības vērtību popularizēšanai” ir Amatas novads un Rēzeknes pilsēta, atzinību šajā nominācijā ieguvis Alūksnes novads. Rucavas novadam speciālbalvu sagatavojis žurnāls “Logs”, savukārt Jēkabpils novadam pasniegs “Latvijas Avīzes” speciālbalvu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. ballon de foot personnalis茅 Atbildēt

    We’m delighted, I have to say. Really almost in no way do I encounter your website that’s each educative and engaging, and enable me to let you know, an individual’ve strike the actual toe nail on the thoughts. The idea is excellent the issue is a issue that insufficient men and women are normally speaking well relating to. We’m really safe which i happened all by way of this throughout my look for something relating to this.
    ballon de foot personnalis茅 http://maillot-de-marseille.sotellc.com

  2. Diez uz kuru novadu tad šis neveiksminieks tagad dosies?

Draugiem Facebook Twitter Google+