levpraha.cz

Sprukta un Rēdliha klubs ar zaudējumu sāk Gagarina kausa konferences finālu 0

Ar zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālsēriju trešdien sāka latviešu uzbrucēju Jāņa Sprukta un Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas “Lokomotiv” vienība, kas ar 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) izbraukumā piekāpās Čehijas klubam Prāgas “Lev”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Pirmās trešdaļas beigās ar mazāk kā minūtes intervālu divus vārtus mājinieku labā guva Ondržejs Ņemecs un Jakubs Klepišs, bet divas minūtes pirms cīņas beigām 3:0 panāca Niko Kapanens. Prāgas kluba vārtsargs Petri Vehanens tikmēr tika galā ar visiem 32 pretinieku metieniem.

Rēdlihs un Sprukts šoreiz darbojās savas komandas ceturtajā maiņā, laukumā pavadot nedaudz virs 13 minūtēm. Rēdlihs izcēlās ar trim metieniem pa vārtiem, kamēr Sprukts uzvarēja sešos no 11 iemetieniem.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 1-0 Prāgas kluba labā, kas ceturtdien uzņems arī sērijas otro spēli.

Austrumu konferences finālsērijā spēkiem mērosies Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas “Salavat Julajev” komanda un Magņitogorskas “Metallurg” vienība. Abu komandu pirmais mačs ceturtdien notiks Magņitogorskā.

Pēc regulārās sezonas katras konferences astoņas spēcīgākās komandas iekļuva Gagarina kausa izcīņā, bet vājākās vienības sezonu turpina Cerības kausā, kuru pērn ieguva Rīgas “Dinamo”. Latvijas klubs šosezon Gagarina kausā netika tālāk par pirmo kārtu.