Spruktam divas piespēles; Minska uz Rīgu brauc ar uzvaru 0

KHL čempiona’ta otrajā spēļu dienā ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās “Lokomotiv” uzbrucējs Jānis Sprukts, kas gan neglāba viņa komandu no 3:5 zaudējuma Sanktpēterburgā pret “SKA”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā

“Lokomotiv” ļoti neveiksmīgi sāka spēli – jau 7. sekundē 0:1, pēc brīža spēlējot trijiem pret pieciem 0:2. Atspēlēties izdevās jau pirmajā trešdaļā, turklāt otros vārtus Plets guva pēc Sprukta piespēles. 28. minūtē Jarsoslavļa vēlreiz panāca izlīdzinājumu (3:3), kad pēc latvieša piespēles izcēlās Tērnbergs, tomēr aizvest kaut punktu no Sanktpēterburgas neizdevās.  Kopā latvietis laukumā pavadīja 13 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Tāpat Sprukts uzvarēja septiņos no 17 iemetieniem, kuros piedalījās.

Pagalam sāpīgs zaudējums Ufas “Salavat Julajev” un Artūram Kuldam, kas Astanā pret “Baris”no 0:3 panāca 4:3 un tomēr zaudēja ar 4:5. Pēdējos vārtus mājinieki guva līdz ar spēles beigu signālu. Kulda laukumā pavadīja 23 minūtes un 55 sekundes, kas bija ilgākais spēles laiks savā komandā, izceļoties ar diviem spēka paņēmieniem un diviem metieniem pa vārtiem.

Otrajā spēļu dienā četriem spēlētājiem izdevās gūt trīs vārtus vienā spēlē. To paveica Naidžels Douzs (“Baris), Džonatans Čīču (Minskas “Dinamo”), Anti Pilstrēms (“Salavat Julajev”) un Ladislavs Naģī (“Slovan”), turklāt pirmajiem diviem arī divas rezultatīvas piespēles. Jaunā sezona sākusies ļoti rezultatīvi, ko veicina arī tiesnešu pastiprināta uzmanība pretinieka turēšanai ar nūju un citām sīkām niansēm, kuru dēļ noraidījumi birst kā no pārpilnības raga un komandas daudz spēlē nevienādos sastāvos.

Rīgas “Dinamo” KHL septītās sezonas pirmo spēli aizvadīs 6. septembrī pret Minskas “Dinamo”, kas uz Rīgu ved pagarinājumā izcīnītu 5:4 uzvaru Helsinkos pār “Jokerit”. Helsinku “Hartwall” arēnā šo spēli noskatījās vairāk kā 13 tūkstoši skatītāji.