×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
8. maijs, 2012
Drukāt

Sprukts: braukājām kā pa auzām

let_7971560

Uzvara ar 5:0, taču labu vārdu par sniegumu nav – Latvijas hokeja izlases kapteinis Jānis Sprukts atzina, ka spēle pret Itāliju bija sliktākā Latvijas izpildījumā šajā čempionātā.

“Spēlējām ne to labāko hokeju un uzskatu, ka rezultāts neatbilst spēles gaitai. Iemetām un nosargājām vārtus neskartus, taču šī bija mūsu sliktākā spēle turnīrā. Labi nospēlēja tikai Masaļskis, pārējie braukājām kā pa auzām,” sacīja Sprukts. “Kur bija problēma? To mēģināsim atrisināt kolektīvā. Tā nebija noskaņošanās vaina. Grūti teikt, kurš gols itāliešus salauza. Laikam trešais, jo pie 2:0 ritms vēl nebija atrasts, bet vēlāk radās pārliecība un spēle aizgāja. Ja itālieši būtu kaut ko iemetuši, spēle varēja pagriezties arī citādāk. Ceturtdaļfinālam esam tuvāk par vienu uzvaru – ne vairāk un ne mazāk. Vēl priekšā daudz spēļu.”

Uz jautājumu, ar ko tiek barots Miks Indrašis, kurš trijās spēlēs nopelnījis piecus rezultativitātes punktus, kapteinis atjokoja: ar to pašu, ar ko Karsumu (Mārtiņu). “Miks malacis. Jāturpina strādāt un viss būs kārtībā, lai aug mums vēl viens golu metējs. Pārsteigts neesmu, viņš parāda, ka grib spēlēt un cenšas – ne tikai uzbrukumā, bet arī aizsardzībā. Ir attieksme un ir rezultāts.”

Jānis Sprukts arī apstiprināja, ka nākamajā sezonā pārstāvēs Maskavas “CSKA”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+