×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
5. maijs, 2012
Drukāt

Sprukts: “Esam gatavi spēlei pret Krieviju”

let_7948269

“Esam gatavi spēlei ar Krieviju un uzskatām, ka varm šodien uzvarēt. Mūsu trumpis ir visas komandas spēle – esam gatavi sisties viens par otru. Šajā spēlē var notik viss – pārbaudes spēles, turklāt ne tikai pret Krieviju, bet arī čehiem, rāda, ka mēs varam panākt veiksmīgu rezultātu pret šāda līmeņa pretiniekiem,” portāls rsport.ru citē vienu no Latvijas izlases uzbrukuma līderiem Jāni Spruktu.

Latvijas un Krievijas izlašu spēle šodien pulksten 17.15 būs sktaāma TV3 tiešraidē.

# Krievijas hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks apsolījis, ka par pasaules čempionāta zeltu katrs spēlētājs saņems 50 000 dolāru prēmiju, turklāt labvēlīgu sponsoru lēmumu gadījumā šī summa var palielināties.

# Zviedrijas un Norvēģijas spēli Stokholmā klātienē noskatījās tikai 7700 skatītāji, no kuriem liela daļa bija norvēģi. Turklāt neaizpildītās vietas bija tik daudz, ka arī šis minētais skaitlis šķiet pārspīlēts. Kā galveno mazās apmeklētības iemeslu zviedri min pārspīlēti augstās biļešu cenas. Vislētākās biļetes uz spēli maksāja 395 Zviedrijas kronas (31 latu), bet par ne tām labākajām vietām aiz vārtiem bija jāmaksā pat 1300 kronu (103 lati). Arī vairāki Zviedrijas izlases hokejisti publiski šādas biļešu cenas nosaukuši par apkaunojošām. 

# Par pasaules čempionāta pirmo vārtu autoru kļuva Francijas izlases aizsargs Nikolā Bešs. Tas gan neglāba francūžus no 2:7 zaudējuma spēlē pret ASV.

# Pasaules čempionāta otrajā dienā 5. maijā Stikholmas “Globen Arena” spēlēs Latvija – Krievija (17.15) un Zviedrija – Čehija; Helsinku “Hartwall Arrena” Šveice – Kazahstāna (16.00) un Kanāda – ASV (20.00).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+