Sports
Hokejs

Sprukts: Hārtlijs grib mani redzēt izlasē2

Foto – REUTERS/LETA

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs vēloties komandā redzēt pieredzējušo uzbrucēju Jānis Spruktu, sacīja hokejists.

Latvijas hokeja izlase pirmdien uzsāk gatavošanos kārtējam pasaules čempionātam, tomēr iesākumā tās sastāvā būs vairāk jauno spēlētāju, kamēr pieredzējušie un potenciālie līderi pievienosies vēlāk.

“Grūti teikt, vai būšu izlasē. Man nedaudz ir jāapārstē pāris traumas, un tad redzēs, ko teiks dakteris. Ar galveno treneri [Hārtliju] esmu runājis, viņš vēlas mani redzēt. Nedaudz aprunājāmies, kad bija Latvijas kausa fināls,” pauda Sprukts.

“Līdz pasaules čempionātam ir pietiekami daudz laika, lai nedaudz pastrādātu un sagatavotos augstākam līmenim. Tonuss man ir. Vai tas ir perfekts – grūti pateikt. Galvenais, lai būtu veselība,” izteicās 36 gadus vecais Sprukts, kurš vēl nezina, vai nākamsezon turpinās savu hokejista karjeru.

Saistītie raksti

Sprukts kopumā piedalījies 12 pasaules čempionātos, tostarp arī pērn, kad Latvijas izlasē sešos mačos izcēlās ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Sestdien Jelgavā Sprukts kļuva par Latvijas čempionu, jo viņa pārstāvētā “Kurbads” komanda “Optibet” Hokeja līgas (OHL) finālsērijas ceturtajā spēlē ar 1:0 uzveica “Zemgale”/LLU un sērijā līdz četriem panākumiem bija pārāka ar 4-0.

LA.lv