“Spurs” sasniedz rekordu un izvirzās vadībā 0

Sanantonio “Spurs” basketbolisti otrdien viesos ar 111:92 pārspēja Maiami “Heat” un atguva vadību NBA finālsērijā – 2:1.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10
Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”

Viesi uzvarēja trīs no četrām ceturtdaļām, lielāko pārsvaru iekrājot jau pirmajās desmit minūtēs, ko uzvarēja ar 41:25. Pirmajā puslaikā Sanantonio basketbolistu rokas bija karstas – tika realizēti 75,8 procenti metienu, kas ir jauns NBA finālu rekords. “Nedomāju, ka vēl kādreiz metīsim puslaikā ar 76 procentu precizitāti,” pēc mača teica “Spurs” galvenais treneris Gregs Popovičs.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 29 punktiem bija Kavi Leonards, bet zaudētājiem ar 22 izcēlās Lebrons Džeims un Dveins Veids.

Nākamā spēle ceturtdien arī risināsies Maiami, cīņa rit līdz četrām uzvarām.