Reuters/Scanpix

“Spurs” noturas vienu puslaiku, Bertānam jauns rekords 0

NBA čempionāta Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē Sanatonio “Spurs” izbraukumā Oklendā pret Goldensteitas “Warriors” ar 53:47 uzvarēja pirmo puslaiku, tomēr visu spēli zaudēja ar 101:116. Sērijā rezultāts kļuvis 0-2, nākamās divas spēles notiks Sanantonio.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

21. pavasari pēc kārtas izslēgšanas spēļu turnīrā spēlējošā “Spurs” komanda spēles pirmajā pusē laukumā apliecināja, ka tai ir līdzekļi, ar kuriem cīnīties pret “Warriors”. Pēc pārtraukuma ar tiem vairs nepietika, turklāt “Warriors” ieslēdza daudz jaudīgākus apgriezienus. Ja uz mājinieku pirmo otrā puslaika ofens;ivu (56:61 un 58:66) vēl izdevās atbildēt ar Lamarkusa Oldridža veiksmigu spēli un uz brīdi atgūtu vadību (67:66), tad nākamajam “Warriors” izrāvienam (67:76) atbildes vairs nebija. “Warriors” līderi Klejs Tompsons un Kevins Durants bija gatavi jebkurā brīdī apdzēst katru “Spurs” cerību uzliesmojumu. Lielā mērā to veicināja arī mājinieku labāka precizitāte metienos no spēles, īpaši no tālās distances. Goldensteita šajā mačā iemeta 15 tālmetienus, kamēr “Spurs” 28 mēģinājumos trāpīja tikai četras reizes.

Dāvis Bertāns laukumā bija 25 minūtes, kas bija ceturtais lielākais spēles laiks “Spurs” komandā un pašam ir jauns izslēgšanas spēļu rekords. Šajā laikā tika gūti pieci punkti, tiesa, Dāvja “maizīte” jeb trīspunktu metieni šoreiz īsti nesekmējās – tikai 1/6. Arī soda metienu precizitāte tikai 50 procentu līmeni – 2/4. Vēl rūjienieša rēķinā trīs atlēkušās bumbas.

“Spurs” sastāvā kārtējo lielisko spēli aizvadīja Lamarkuss Oldridžs, kuram 34 punkti un 12 atlēkušās bumbas, bet 21 punktu iemeta Petijs Milss.
“Warriors” rindās ar 32 punktiem izcēlās Kevins Durants, 31 punktu iemeta Klejs Tompsons.