Foto – AFP/LETA

“Spurs” un “Pacers” trešās uzvaras, Biedriņam divas minūtes 0

NBA čempionāta konferenču pusfinālā uzvaras attālumā no uzvaras sērijā nonākušas Indianas “Pacers” un Sanantonio “Spurs” komandas.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63

Rietumu konferences pusfināla piektajā spēlē Sanantonio “Spurs” aizsardzība būtiski limitēja “Warriors” ārējās līnijas uzbrukuma efektivitāti, viesiem īsti nekrita no tālienes (6 no 26) un gaužām neveiksmīga diena (deviņi punkti, no spēles 14/4) bija Stepenam Karijam. Tas “Spurs” ļāva izcīnīt pārliecinošu 109:91 uzvaru un sērijā panākt 3-2. Andris Biedriņš “Warriors” sastavā spēlēja divas minūtes trešajā ceturtdaļā, kuru laikā bloķēja Tima Dankana metienu un izcīnīja vienu atlēkušo bumbu.

Arī Austrumu konferences pusfinālā starp Indianas “Pacers” un Ņujorkas “Knicks” priekšplānā bija aizsardzība, kas Indianai ļāva izcīnīt trešo uzvaru četrās spēlēs.

NBA ČEMPIONĀTS

Indianas “Pacers” – Ņujorkas “Knicks” 93:82. Hils 26, Džordžs 18+14AB, Stefensons 13 – Entonijs 24, Smits 19, Feltons 14. Sērijā 3-1.

Sanantonio “Spurs” – Goldensteitas “Warriors” 109:91. Pārkers 25+10RP, Leonards 17, Grīns 16 – Bārnss 25, Džeks 20, Lendrijs 16. Sērijā 3-2.