“Spurs” zaudē, Bertāns pozitīvs 0

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien guva astoņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” cieta zaudējumu, turklāt traumu guva komandas līderis Lamarkuss Oldridžs.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

“Spurs” viesos ar rezultātu 106:116 (24:21, 21:38, 21:29, 40:28) piekāpās Vašingtonas “Wizards” komandai. “Spurs” pēc sešām uzvarām mājas spēļu sērijā cietusi divus zaudējumus viesos.

“Wizards” pamatus uzvarai ielika otrajā ceturtdaļā, kad veica izrāvienu 33:11.

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 19 minūtes, kuru laikā iemeta divus no sešiem tālmetieniem, abus grozā raidot ceturtajā ceturtdaļā, kā arī vienu no trim divpunktu metieniem.

Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, pārtvēra vienu piespēli, bloķēja vienu metienu un tika pie trim piezīmēm. “Spurs” ar Bertānu laukumā iemeta par septiņiem punktiem vairāk nekā ielaida.

“Spurs” rindās rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Oldridžs, kurš laukumā bija tikai pirmajā puslaikā, bet ceļgala traumas dēļ maču neturpināja. Klubs pagaidām neziņo par Oldridža traumas nopietnību.

Tikmēr 12 punktus guva Braiens Forbss, bet 11 punkti bija Petijam Milsam.

Savukārt “Wizards” komandā 15 punktus guva Markīfs Moriss, kurš realizēja visus septiņus soda metienus, bet 14 punktus iemeta Oto Porters juniors.

“Spurs” ar 43 uzvarām 75 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu konferencē, devīto pozīciju apsteidzot par trim uzvarām. Savukārt “Wizards” ar 41 panākumu 74 cīņās ir sestā Austrumos.

Nākamo maču “Spurs” aizvadīs ceturtdien, kad savā laukumā uzņems Oklahomasitijas “Thunder”, bet pēc tam sekos duelis ar NBA līdervienību Hjūstonas “Rockets”.

Bertāns palicis šosezon vienīgais latviešu basketbolists NBA. Kā vēstīts, Ņujorkas “Knicks” latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis 7.februārī sarāva ceļgala krusteniskās saites, kas viņu no basketbola atturēs uz daudziem mēnešiem.