Pasaulē
Eiropa

Šrēderu dēkas dēļ sūdz tiesā līgavas bijušais vīrs1


Kima savulaik bija Seulas pārstāve Ekonomikas attīstības aģentūrā Ziemeļreinā-Vestfālenē un bija Šrēdera personiskā tulce.
Kima savulaik bija Seulas pārstāve Ekonomikas attīstības aģentūrā Ziemeļreinā-Vestfālenē un bija Šrēdera personiskā tulce.
Foto – SCANPIX/IMAGO/NORDPHOTO

Vācijas ekskanclera Gerharda Šrēdera partneres dienvidkorejietes Kimas Sjonas bijušais vīrs iesūdzējis viņu tiesā dēkas dēļ, kas Šrēderam ar Kimu bijusi laikā, kad viņa vēl pati bijusi precējusies.

Dienvidkorejas sabiedrība joprojām ir ļoti konservatīva, un ārlaulības sakari līdz pat 2015. gadam tur bija krimināli sodāms nodarījums, par ko bija paredzēts cietumsods. Ārlaulības sakari joprojām var būt pamats, lai vērstos civiltiesā. Šrēders, pēc tam kad bija izjukusi viņa ceturtā laulība, janvārī paziņoja, ka precēsies ar dienvidkorejiešu tulci Kimu, kas ir 26 gadus par viņu jaunāka. Kima un viņas dzīvesbiedrs izšķīrās novembrī. Šrēdera ceturtā sieva Dorisa Šrēdere-Kopfa septembrī šķiršanās prāvas gaitā atzina, ka Kimai ir bijusi zināma loma viņas laulības izjukšanā. Šrēdera un Kimas dēka sākusies laikā, kad abi vēl bija precējušies, norādīja Kimas bijušais vīrs, kurš no Šrēdera tiesas ceļā grib piedzīt 100 miljonus Dienvidkorejas vonu (78 000 eiro) kompensācijā par “neizturamām garīgām ciešanām”.

LA.lv