Mobilā versija
Brīdinājums -3.3°C
Agnese, Agnija, Agne
Svētdiena, 21. janvāris, 2018
23. augusts, 2017
Drukāt

“ss.lv” piekritis sniegt nepieciešamo informāciju VID

Foto - Sintija Zandersone/LETAFoto - Sintija Zandersone/LETA

Sludinājumu portāls “ss.lv” piekritis sniegt nepieciešamo informāciju Valsts ieņēmumu dienestam (VID), telekanāla LNT raidījumā “900 sekundes” teica Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Viņš norādīja, ka pēc pēdējās informācijas, veiksmīgi noslēdzies sarunu process un panākta vienošanās, ka VID no “ss.lv” saņems nepieciešamo informāciju un nav gaidāma “bēgšana” no Latvijas.

Premjers mudināja uz savstarpēju sapratni, kopīgai tīrākas Latvijas veidošanai. “Tikai kopīgi varam izmainīt sistēmu, kas saka, ka maksāt nodokļus, neskaitās labi,” teica Kučinskis.

VID un “ss.lv” mediācijas procesa vadītājs un “PricewaterhouseCoopers Legal” (“PwC Legal”) vadošais partneris Jānis Lagzdiņš aģentūrai LETA sacīja, ka mediācijas process turpinās. “Ir notikušas konstruktīvas sarunas, kas ved pie tuvināšanās, taču pašu procesu atturēsimies komentēt, iekams tas pilnībā nebūs noslēdzies,” viņš norādīja.

Kā ziņots, pēc VID pieprasījuma “ss.lv” domēna vārds augusta sākumā tika atslēgts. VID nolēma apturēt portāla “ss.lv” darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem. VID apturējis arī ar “ss.lv” īpašniekiem saistītā uzņēmuma “Internet” saimniecisko darbību. “Internet” 1.augustā pieņemto VID lēmumu par “Internet” saimnieciskās darbības apturēšanu ir pārsūdzējusi VID ģenerāldirektorei Ilzei Cīrulei.

SIA “Internet” pārstāvji nolēma strīdā ar VID meklēt konstruktīvu risinājumu ar mediācijas partnera palīdzību. Par mediācijas partneri piekrita būt auditorkompānija “PricewaterhouseCoopers” (PwC) kopā ar zvērinātu advokātu biroju “PricewaterhouseCoopers Legal” (“PwC Legal”).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+