Latvijā
Sabiedrība

“SS” risinājumu strīdā ar VID meklēs ar mediācijas palīdzību 16

Foto – Shutterstock

Šodien sludinājumu portāla “SS” lietotāja SIA “Internet” pārstāvji pieņēmuši lēmumu, ka “SS” strīdā ar VID meklēs konstruktīvu risinājumu ar mediācijas partnera palīdzību, šodien paziņoja Juris Līnis, viens no “SS” dibinātājiem un SIA “Internet” valdes loceklis..

“SS” sludinājumu portāla pārstāvji šodien uzrunās tā sauktā “lielā četrinieka” starptautiskās auditorfirmas, apzinot iespējas uzsākt mediācijas procesu, lai strīdā ar VID panāktu uz labticīgas sadarbības principiem balstītu risinājumu.

“Jāuzsver, ka mūsu domstarpības ar VID nav par nodokļu nomaksu – uzņēmums vienmēr ir bijis godīgs nodokļu maksātājs. Nav šaubu – likums paredz, ka VID ir tiesības pieprasīt informāciju par sludinājumiem un to izvietotājiem. SS.LV jau gadiem sadarbojas ar VID, sniedzot visu informāciju, kas tiek prasīta konkrētos gadījumos. Mūsu strīds ar VID ir par informācijas apjomu, kas mums ir jāsniedz par klientu sludinājumiem un šīs informācijas samērīgumu,” norāda Līnis.

Uzņēmuma pārstāvis uzskata, ka domstarpības ir tehniskas dabas un tās aizgājušas pārāk tālu. “Mēs esam viens no Latvijas IT nozares veiksmes stāstiem un mūsu mērķis nav portāla darbību vai mūsu uzņēmējdarbību pārcelt uz ārzemēm – mēs vēlamies strādāt un turpināt maksāt nodokļus Latvijā,” uzsvēra Līnis.

LA.lv