Mobilā versija
-1.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
6. maijs, 2015
Drukāt

“SsangYong” atgriežas Latvijas tirgū; tirdzniecību un servisu pārstāvēs “Auto halle”

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Dienvidkorejas ražotājs “SsangYong”, ņemot vērā, ka Latvijā pieprasītākais ir SUV jeb apvidus auto segments, nolēmis atgriezties Latvijas tirgū un šoreiz tā tirdzniecību un servisu oficiāli pārstāvēs “Auto halle”, informēja uzņēmuma pārstāvis Niks Jaunzems.

Iepriekš “SsangYong” dīleris Latvijā bija “Adam Auto”, liecina LETA arhīvs.

Kompānija tagad Latvijā tiks pārstāvēta ar trīs SUV modeļiem – “Korando”, “Rexton W” un tuvākajos mēnešos pievienosies jaunais “Tivoli” modelis. Kā skaidro Jaunzems, “SsangYong” modeļus apvieno “nopietna pilnpiedziņa un kvalitāte par saprātīgu cenu”.

Jaunzems arī skaidro, ka “SsangYong” zīmols Latviju pameta 2008.gadā, kad Dienvidkorejas rūpnīca piedzīvoja bankrotu un kompānija slēdza vairākus tirgus, ieskaitot arī Latviju. Piesaistot kompānijai jaunus investorus, “SsangYong” atgriezies ar jauniem izaicinājumiem, arī Latvijā.

Kā skaidro uzņēmumā, no sākta gala “SsangYong” kompānija koncentrējusi uzmanību uz apvidus automobiļu ražošanu. Uzņēmuma vēsture aizsākusies 1954.gada janvārī, kad sāka darboties firma ar nosaukumu “Ha Dong-hwan Motor Workshop”, kas nodarbojās ar valsts teritorijā tolaik esošo ASV bruņoto spēku tehnikas apkopi un remontu. Kompānija sāka ražot transportlīdzekļus 1964.gadā – tā pēc licences izgatavoja apvidus auto “Jeep” ASV armijai. Ar “SsangYong” nosaukumu uzņēmums pazīstams no 1988.gada.

Pērn “Auto halle” strādāja ar 12,57 miljonu eiro apgrozījumu un zaudējumiem 232 433 eiro apjomā.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka SIA “Auto halle” reģistrēta 2001.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 156 400 eiro. 50% uzņēmuma daļu pieder Igaunijā reģistrētai kompānijai “Elke Investeeringute Aktsiaselts”, 46% – Somijā reģistrētajai “Bassadone Automotive Nordic Oy”, bet 4% – Gibraltārā reģistrētajai “Star Project Vehicles Ltd”.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+