×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. jūnijs, 2015
Drukāt

“SSE Riga” mācībspēki kopā ar BA un RISEBA sagatavos biznesa vadības doktorus (1)

Foto- LETAFoto- LETA

Rīgas Ekonomikas augstskolas plāksne pie ēkas Strēlnieku ielā.

Parakstīts līgums par Banku augstskolas (BA) un Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) īstenotās kopīgās doktora studiju programmas “Biznesa vadība” sadarbību ar Rīgas Ekonomikas augstskolu (SSE Riga), aģentūru LETA informēja BA Komunikācijas un mārketinga daļas speciāliste Madara Aldiņa.

Sadarbības līgumu parakstīja BA rektors Andris Sarnovičs, RISEBA rektore Irina Senņikova, un “SSE Riga” rektors Anders Pālzovs.

Noslēgtais trīspusējais sadarbības līgums nosaka, ka “SSE Riga” turpmāk darbojas kā sadarbības partneris kopīgā doktora studiju programmā “Biznesa vadība” ar mērķi veicināt turpmāku pētniecības un mācībspēku kvalitātes izaugsmi.
Doktora programmas īstenošanā – promocijas darbu vadīšanā, kā arī studiju kursu sagatavošanā un pasniegšanā tiks iesaistīti arī “SSE Riga” mācībspēki. Doktoranti un mācībspēki varēs līdzvērtīgi izmantot visu sadarbības partneru infrastruktūras un intelektuālos resursus, ieskaitot bibliotēku un zinātnisko rakstu datubāzes. Doktorantūras studijas tiek īstenotas gan latviešu, gan angļu valodā.

Banku augstskolas rektors asociētais profesors Andris Sarnovičs pauž gandarījumu par uzsākto sadarbību, uzsverot, ka tā noteikti stiprinās kopīgo doktora studiju programmu un tās atpazīstamību starptautiskajā augstākās izglītības un zinātnes telpā, kā arī nodrošinās doktorantūras un pēcdoktorantūras pētījumu augstu kvalitāti.

Kopīgā doktora studiju programma “Biznesa vadība” darbojas kopš 2006.gada un paredzēta speciālistiem ar darba pieredzi biznesa vai organizāciju vadībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Reālus biznesa doktorus jau gadiem gatavo Centrāltirgū, Rumbulā un visā Maskačkā!
    Ja čigāni, saulesmeitas un visdažādākie iebraucēju mazdēli nebūtu pietiekoši augstā līmenī, bet tikai ar RISEBA, SSE vai vēl kaut kādu citu piešķirtiem grādiem, viņi sen būtu utu noēsti. Taču, redziet, šo ļautiņu bizness attīstās, zeļ un neviens akadēmiķis šiem neko nevar izdarīt! Arī valsts ir bezspēcīga, ko tad mēs liksim viņiem pretī? Vai tādus teorētiķus kā Rungaini un co, mūsu bezbailīgo policiju, vai godīgos tiesnešus?

Draugiem Facebook Twitter Google+