×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
20. maijs, 2012
Drukāt

Stacionāros fotoradarus no vandaļiem aizsargās ar signalizāciju

radars2

Stacionāros fotoradarus aprīkos ar signalizāciju, lai cīnītos pret vandaļiem, aģentūru LETA informēja uzņēmuma “Vitronic Baltica un partneri” pārstāve Antra Gaile. Viņa norādīja, ka visas iekārtas ir aprīkotas ar signalizāciju, kā arī ir apdrošinātas. Tas nozīmē, ka tiklīdz apsardzes kompānija saņems signālu, tās darbinieki dosies pie konkrētā fotoradara.

Stacionāros fotoradarus regulāri pārbaudīs tehniskie speciālisti, kas novērsīs fotoradaram nodarītos bojājumus.

Trešdien, 16.maijā, Rīgā uz Dienvidu tilta uzstādītajam stacionārajam fotoradaram, visticamāk, izmantojot krāsas baloniņu, tika appūsti stacionārā fotoradara ietvara aizsargstikli.

“Vitronic Baltica” norādīja, ka šāda veida darbības pašlaik nekādā veidā neietekmē stacionāro fotoradaru darbību, jo tie vēl nav nodoti ekspluatācijā Valsts policijai. Stacionārie fotoradari sāks savu darbību tikai tajā mirklī, kad Valsts policija tos būs pieņēmusi no uzņēmuma.

Papildu ar krāsu appūstajam stacionārajam fotoradaram līdz 16.maijam notikuši divi huligānisma akti pret pārvietojamajām mērierīcēm. Vienu pārvietojamo fotoradaru notrieca automašīna šā gada 19.martā Zolitūdes ielā, otru nogāza kājāmgājējs šā gada 30.aprīlī Garkalnes novadā, uz Rīgas-Siguldas šosejas. Par abiem notikumiem ir sākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 185.panta – par svešas mantas tīšu bojāšanu, par ko var piespriest brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem.

Stacionāro fotoradaru uzstādīšanas vietās sāktie būvdarbi un stacionāro iekārtu montāžas darbi Rīgā tuvākajās dienās tiks pabeigti. Turpinot stacionāro fotoradaru uzstādīšanu, uzņēmums “Vitronic Baltica un partneri” patlaban ir uzstādījis 18 stacionāro fotoradaru ietvarus. Pirmdien, 21.maijā, paredzēta paveiktā nodošanas darbi, tad arī uzņēmums sniegs detalizētāku informāciju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+