Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
7. aprīlis, 2016
Drukāt

Jauni stādi un darbi augļu dārzā. Padomus dod audzētavu saimnieki no visas Latvijas

PL14-2016-700

Ko šogad jaunu no ēdamlietām iestādīt dārzā? Kā to kopt un lolot? Padomus dod stādaudzētavu saimnieki no visas Latvijas.

Agronome Lija Aunkrogere (Pūres dārzkopības izmēģinājumu stacija): “Mazdārziņos labas ir tā sauktās ģimenes ābeles un bumbieres, kur vienā kociņā uzpotētas vairākas šķirnes. Šie kociņi patiks bērniem, jo jau nākamajā gadā pēc iestādīšanas zariņā var būt kāds ābols. Vairāk gan par vienu tik jaunam kociņam nevajadzētu atstāt.”

Dārznieks Guntis Korms (z/s “Taurkalni”, Vilgāle): “Saldie ķirši garšo visiem. Sevišķi gardām ogām, ražīgas un veselīgas ir šķirnes ‘Iputj’, ‘Arthur’, ‘Ovstuženka’ (ogas neplaisā). No dzeltenajiem laba šķirne ir ‘Denisenci’. Mazā auguma dēļ (divreiz mazāks par pārējām šķirnēm) populāra ir šķirne ‘Kompaktnaja Venjaminova’.”

Plašāk – šodienas 
”Praktiskā Latvieša” numurā

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+