Mobilā versija
Brīdinājums -4.7°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
7. aprīlis, 2016
Drukāt

Jauni stādi un darbi augļu dārzā. Padomus dod audzētavu saimnieki no visas Latvijas

PL14-2016-700

Ko šogad jaunu no ēdamlietām iestādīt dārzā? Kā to kopt un lolot? Padomus dod stādaudzētavu saimnieki no visas Latvijas.

Agronome Lija Aunkrogere (Pūres dārzkopības izmēģinājumu stacija): “Mazdārziņos labas ir tā sauktās ģimenes ābeles un bumbieres, kur vienā kociņā uzpotētas vairākas šķirnes. Šie kociņi patiks bērniem, jo jau nākamajā gadā pēc iestādīšanas zariņā var būt kāds ābols. Vairāk gan par vienu tik jaunam kociņam nevajadzētu atstāt.”

Dārznieks Guntis Korms (z/s “Taurkalni”, Vilgāle): “Saldie ķirši garšo visiem. Sevišķi gardām ogām, ražīgas un veselīgas ir šķirnes ‘Iputj’, ‘Arthur’, ‘Ovstuženka’ (ogas neplaisā). No dzeltenajiem laba šķirne ir ‘Denisenci’. Mazā auguma dēļ (divreiz mazāks par pārējām šķirnēm) populāra ir šķirne ‘Kompaktnaja Venjaminova’.”

Plašāk – šodienas 
”Praktiskā Latvieša” numurā

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+