Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
7. aprīlis, 2016
Drukāt

Jauni stādi un darbi augļu dārzā. Padomus dod audzētavu saimnieki no visas Latvijas

PL14-2016-700

Ko šogad jaunu no ēdamlietām iestādīt dārzā? Kā to kopt un lolot? Padomus dod stādaudzētavu saimnieki no visas Latvijas.

Agronome Lija Aunkrogere (Pūres dārzkopības izmēģinājumu stacija): “Mazdārziņos labas ir tā sauktās ģimenes ābeles un bumbieres, kur vienā kociņā uzpotētas vairākas šķirnes. Šie kociņi patiks bērniem, jo jau nākamajā gadā pēc iestādīšanas zariņā var būt kāds ābols. Vairāk gan par vienu tik jaunam kociņam nevajadzētu atstāt.”

Dārznieks Guntis Korms (z/s “Taurkalni”, Vilgāle): “Saldie ķirši garšo visiem. Sevišķi gardām ogām, ražīgas un veselīgas ir šķirnes ‘Iputj’, ‘Arthur’, ‘Ovstuženka’ (ogas neplaisā). No dzeltenajiem laba šķirne ir ‘Denisenci’. Mazā auguma dēļ (divreiz mazāks par pārējām šķirnēm) populāra ir šķirne ‘Kompaktnaja Venjaminova’.”

Plašāk – šodienas 
”Praktiskā Latvieša” numurā

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (13)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+