Mobilā versija
+1.4°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
7. aprīlis, 2016
Drukāt

Jauni stādi un darbi augļu dārzā. Padomus dod audzētavu saimnieki no visas Latvijas

PL14-2016-700

Ko šogad jaunu no ēdamlietām iestādīt dārzā? Kā to kopt un lolot? Padomus dod stādaudzētavu saimnieki no visas Latvijas.

Agronome Lija Aunkrogere (Pūres dārzkopības izmēģinājumu stacija): “Mazdārziņos labas ir tā sauktās ģimenes ābeles un bumbieres, kur vienā kociņā uzpotētas vairākas šķirnes. Šie kociņi patiks bērniem, jo jau nākamajā gadā pēc iestādīšanas zariņā var būt kāds ābols. Vairāk gan par vienu tik jaunam kociņam nevajadzētu atstāt.”

Dārznieks Guntis Korms (z/s “Taurkalni”, Vilgāle): “Saldie ķirši garšo visiem. Sevišķi gardām ogām, ražīgas un veselīgas ir šķirnes ‘Iputj’, ‘Arthur’, ‘Ovstuženka’ (ogas neplaisā). No dzeltenajiem laba šķirne ir ‘Denisenci’. Mazā auguma dēļ (divreiz mazāks par pārējām šķirnēm) populāra ir šķirne ‘Kompaktnaja Venjaminova’.”

Plašāk – šodienas 
”Praktiskā Latvieša” numurā

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+