×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
27. maijs, 2012
Drukāt

Stājas spēkā jaunais pasažieru vilcienu kustības saraksts

vilciens3

27.maijā stājas spēkā 2012./2013.gada pasažieru vilcienu kustības saraksts un saskaņā ar dzelzceļa pasažieru pārvadājumu valsts pasūtījumu arī turpmāk pamatā ir saglabāts pašreizējais vilcienu saraksts, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja AS “Pasažieru vilciens”.

Vienlaikus, ņemot vērā atsevišķos dzelzceļa posmos noteiktās kustības ātruma izmaiņas, nedaudz mainīti gandrīz visu maršrutu elektrovilcienu un dīzeļvilcienu atiešanas un pienākšanas laiki.

Būtiskākās izmaiņas vilcienu kustības 2012./2013.gada sarakstā ir saistītas ar otrā sliežu ceļa izbūvi iecirknī Skrīveri-Krustpils. Šī projekta ietvaros veicamo darbu laikā noteikti vilcienu kustības ātruma ierobežojumi, kuri ietekmēs visu minētajā iecirknī kursējošo vilcienu grafiku – par aptuveni 15 minūtēm palielināsies vilcienu atrašanās laiks ceļā, turklāt samazināta arī vilcienu kustības intensitāte. Otrā sliežu ceļa izbūves darbu laikā izmaiņas skars arī vairāku citu Krustpils, Daugavpils un Zilupes virziena dīzeļvilcienu kustības sarakstus.

Ņemot vērā pasažieru skaita palielināšanos vasaras sezonā, Jūrmalas un Saulkrastu virzienos arī šovasar iespēju robežās tiks norīkoti papildu elektrovilcieni.

Vasarā labos laika apstākļos brīvdienās papildus paredzēti elektrovilcieni arī maršrutā Ogre-Vecāķi-Ogre un Salaspils-Vecāķi, lai, neiebraucot Rīgas pasažieru stacijā, varētu nokļūt uz pludmali Vecāķos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+