×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
17. decembris, 2016
Drukāt

Stājies spēkā Mamikinam nelabvēlīgs spriedums (15)

Foto - LETAFoto - LETA

Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins.

Stājies spēkā Eiropas Parlamenta deputātam Andrejam Mamikinam nelabvēlīgs spriedums, ar ko noraidīta viņa prasība pret “Latvijas Neatkarīgo televīziju” (LNT) par nesamaksāto darba algu 284 492 eiro apmērā.

Kā aģentūru LETA informēja Augstākās tiesas (AT) preses sekretāre Baiba Kataja, AT Civillietu departaments 9. decembrī rīcības sēdē izskatīja Mamikina kasācijas sūdzību par Rīgas apgabaltiesas spriedumu. Izskatot kasācijas sūdzību, tiesnešu kolēģija uzskatīja, ka kasācijas tiesvedības ierosināšana ir atsakāma.

AT skaidroja, ka Latvijā pastāvošā kasācijas institūta būtiska iezīme ir tā, ka kasācijas instancē izšķiroša nozīme ir nevis pušu interesēm, kas ir pietiekami aizsargātas, civillietu pēc būtības caurlūkojot pirmajās divās tiesu instancēs, bet gan publiski tiesiskajām interesēm. Kasācijas instancē tiek skatīti tikai jautājumi par materiālo tiesību normu piemērošanas un interpretācijas pareizību, kā arī par procesuālo tiesību normu pārkāpumiem.

Šajā gadījumā nebija acīmredzama pamata uzskatīt, ka pārsūdzētajā spriedumā ietvertais lietas iznākums ir nepareizs un ka izskatāmajai lietai ir būtiska nozīme vienotas tiesu prakses nodrošināšanā vai tiesību tālākveidošanā. Lēmums nav pārsūdzams.

Jau ziņots, ka Rīgas apgabaltiesa vasarā noraidīja Eiropas Parlamenta deputāta prasību.

Mamikins aģentūrai LETA iepriekš pastāstīja, ka “šis ir nesamaksātās neto algas apmērs, ko viņš lūdz tiesai piedzīt uz šā gada 1.februāri, bruto neizmaksātā alga ir 394 037 eiro”.

Eiroparlamentārietis skaidroja, ka 2013.gada pavasarī bez viņa ziņas tika slēgts viņa vadītais raidījums “Bez cenzūras”, līdz ar to šajā tiesas procesā viņš vēlas uzzināt, “kāpēc tas noticis”.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Mamīkiņam ir nepieciešama elektroencefalogramma. Esmu ar mieru to veikt.

 2. interesanti par ko viņš grib saņemt lielāku algu nekā paša valsts prezdents , lai nodibina savu uzņemumu nevis uz citu rēķina grib dzīvot

 3. Ieperinājies krievs Latvijā trebujet, trebujet, trebujet! M;ņē nado, mņē polozeno!!!!

 4. Mamikins tajā raidījumā “Bez cenzūras” visu laiku mala Krievijas propogandu. Pareizi darīja, ka aizvēra.

 5. Nosūdzi Putniņam no blakus valsts, lai kompensē par pakalpojumiem, varbūt vairāk samaksās.

 6. Valdis Freimantāls Atbildēt

  4.maija republika parāda zobus!

  Mamikins uzvarēs tik un tā!

  Tiesneši nav visvareni.

  Taisnība uzvarēs!

  Lasiet manu rakstu:”Mosties, celies, strādā”!

  Likumību pieprasām!

  Nelūdzam.

 7. Ar iemainīto Grgiugles meitu nepietika! Bez naudiņas šī laikam nedod.

Draugiem Facebook Twitter Google+