×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
24. aprīlis, 2017
Drukāt

Štālbergs neturpinās “Ņižņij Novgorod” komandas trenēšanu (1)

foto: LETAfoto: LETA

Krievijas basketbola komanda “Ņižņij Novgorod” nepagarinās sadarbību ar latviešu speciālistu Artūru Štālbergu, pirmdien pavēstīja vienība.

Līgums ar Štālbergu bija parakstīts uz vienu sezonu un komanda pieņēmusi lēmumu to nepagarināt.

“Jūtos kā pasakā, kurā galvenajam varonim jāpārvar daudzas problēmas,” komanda citē latviešu speciālistu. “Kaut sezonas laikā traumas guva spēlētāji, kuriem vajadzēja nest rezultātu, mēs soli pa soli virzījāmies uz savu mērķi – izveidot jaunu komandu. Pāris nesasniegtu uzvaru izšķīra manu likteni, tomēr esmu drošs, ka tam nevajadzēs apstādināt komandas attīstību.”

Šosezon Štālberga palīgs Ņižņijnovgorodas komandā bija cits latvietis Edmunds Valeiko.

Vienība šosezon VTB Vienotās līgas sezonā ar astoņiem panākumiem 24 mačos ieņēma devīto vietu un palika ārpus izslēgšanas turnīra. Savukārt ULEB Eiropas kausā “Ņižņij Novgorod” nemaz nekvalificējās izslēgšanas sacensībām.

Spekulācijas par Štālberga nākotni sākās jau marta vidū, kad “Ņižņij Novgorod” sporta direktoru tika apstiprināts serbu speciālists Zorans Lukičs, kurš iepriekš piecus gadus trenējis vienību. Savukārt jau iepriekš šomēnes basketbola apskatnieki ziņoja, ka Lukičs nākamajā sezonā būs vienības galvenais treneris.

Lukičs ar “Ņižņij Novgorod” komandu strādāja no 2008. līdz 2014.gadam, pēdējā no sezonām sasniedzot ar to vēl neredzētus augstumus un iekļūstot VTB bankas rīkotās Vienotās basketbola līgas finālā, kur gan tika atzīts Krievijas granda Maskavas CSKA pārākums. Pirms tam viņš arī 2010.gadā bija palīdzējis komandai sasniegt Krievijas čempionāta sudraba godalgas.

Pēc Lukiča aiziešanas par “Ņižņij Novgorod” galveno treneri kļuva Ainars Bagatskis, kurš šos pienākumus pilda arī Latvijas basketbola valstsvienībā. Viņš amatā palika uz divām sezonām un reizi palīdzēja Ņižņijnovgorodas komandai sasniegt Vienotās līgas pusfinālu. Savukārt pēc iepriekšējās sezonas Bagatskis amatu atstāja un viņa vietā jau samazināta budžeta apstākļos stājās Štālbergs.

Štālbergs iepriekš strādājis arī Latvijas čempionāta komandu “Liepājas lauvas” un “Valmiera” treneru kolektīvos, kā arī Ukrainas augstākās basketbola līgas komandā “Mykolaiv”, būdams galvenā trenera latvieša Agra Galvanovska palīgs.

Štālbergs ir Bagatska asistents Latvijas valstsvienībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+