×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
16. decembris, 2013
Drukāt

Staļins, Karlsons, Jēzus un citas leģendas – Rīgā vaska figūras no Sanktpēterburgas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 19.decembra līdz nākamā gada 3.martam Mencendorfa namā būs apskatāmas 50 vēsturisku un leģendāru personību, tajā skaitā politiķu, mūziķu, kā arī mītisku varoņu, bērnu komiksu un animācijas filmu varoņu figūras, kas atceļojušas no Sanktpēterburgas vaska figūru muzeja.

Varēs apskatīt, kā dzīvē izskatījušies Staļins, Rūzvelts un Čērčils, kad sēdēja pie viena galda. Turpat būs apskatāms arī Kenediju pāris – Džons un Žaklīna.

Būs apskatāmi vaska atveidie mākslinieki Leonardo da Vinči, Salvadors Dali, Mikelandželo, Frenks Sinatra, Marlēna Dītriha.

Seno pasauli pārstāvēs Kleopatras, Anubisa, Osīrisa, Nofretetes, Platona un Hipokrāta figūras.

Sanktpēterburgas muzeja pārstāvis Armens Aratunjans uzsver, ka centrālā kompozīcija būšot pēc Leonardo da Vinči gleznas „Svētais vakarēdiens” motīviem veidotais Jēzus ar mācekļiem.

Kristiešiem būs vēl interesanti aplūkot Romas pāvesta Jāņa Pāvila I figūru, kā arī interpretāciju tam, kā izskatījies ķēniņš Hērods un Salome ar Jāņa Kristītāja galvu.

Savukārt bērnu priekam – tādi varoņi kā Šreks, Fiona un Ēzelis, Mamutēns, Oposums un Sliņķis, Avatars, Karlsons, Brālītis un Bokas jaunkundze, Zirnekļcilvēks un Kaķsieviete, Asterikss un Obelikss.

Pateicoties uzņēmuma “Real Estate Expert” atbalstam, izstādi apmeklēt bez maksas uzaicināti vairāki bērni no Rīgas bērnu namiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+