×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
8. augusts, 2014
Drukāt

Stalone agrāk vēlējies nožņaugt konkurentu Švarcenegeru

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Asa sižeta grāvēju zvaigzne Silvestrs Stalone agrāk ik dienas vēlējies nožņaugt citu Holivudas grāvēju varoni Arnoldu Švarcenegeru, jo uzskatījis viņu par spēcīgu konkurentu, atzinis pats Stalone.

Filmas “Expendables 3” (“Neiznīcināmie 3”) aktieris un Švarcenegers tagad ir draugi, bet 80. gados, kad abi bija slavas augstumos, viņi bija tik sīvi konkurenti, ka pat nespēja atrasties vienā telpā.

“Viss nonāca tik tālu, ka mēs pārstājām runāt viens ar otru un nespējām atrasties vienā telpā,” par viņu tā laika attiecībām sacīja Stalone. “Mēs bijām laikabiedri, mēs bijām asa sižeta filmu aizsācēji, kaut gan es biju pirmais, un mēs tā konkurējām viens ar otru!”

68 gadus vecais Stalone arī apgalvo, ka 67 gadus vecais bijušais Kalifornijas štata gubernators arī viltīgi mēģinājis sabojāt sava konkurenta karjeru, sakot, ka vēlas lomu filmā “Stop! Or My Mom Will Shoot” (“Stāt, mana māte šaus!”). Tas mudināja Staloni izvēlēties lomu šajā kritiķu noķengātajā 1992. gada komēdijā, kamēr Švarcenegers tika slavēts par “Terminator 2” (“Terminatoru 2”).

“Viņš mani piemuļķoja! Viņš vienmēr ir bijis gudrs!” par toreizējo Švarcenegera izstrādāto viltību sacīja Stalone.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+