×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
16. jūlijs, 2012
Drukāt

Stalones dēla nāves iemesls būs zināms pēc diviem mēnešiem

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

ASV tiesu medicīnas ekspertiem radušās grūtības noskaidrot pagājušajā nedēļā negaidīti mirušā aktiera Silvestra Stalones (attēlā) dēla nāves iemeslu, vēsta žurnāls “People”. Losandželosas apgabala koronera dienests 15.jūlijā paziņoja, ka 36 gadus vecā Seidža Mūnblada Stalones nāves iemesls tiks paziņots pēc diviem mēnešiem.

Stalones dēls 13.jūlijā tika atrasts miris savās mājās Holivudā.

Kā pavēstīja Losandželosas koronera dienests, mirstīgajām atliekām svētdien veikta autopsija, taču toksikoloģisko pārbaužu rezultāti gaidāmi pēc desmit nedēļām. Nekas neliecina par iespējamu vardarbību, kā arī viņa mājoklī nav atrasta pirmsnāves vēstule, pavēstīja dienests.

Tikmēr medijos šie notikumi uzjundījuši dažādus minējumus par Seidža Stalones iespējamo nāves iemeslu.

Pēc dažu mediju ziņotā, Seidžs, iespējams, pārdozējis recepšu medikamentus. Savukārt viņa draugs un advokāts Džordžs Braunsteins apgalvo, ka nekas neliecināja par Seidža aizraušanos ar narkotikām, kā arī viņš nelieto alkoholu.

Izskanējusi arī pretrunīga informācija par viņa nāves laiku. Daži mediji vēsta, ka Seidžs miris vairākas dienas pirms viņa mirstīgo atlieku atrašanas, taču Braunsteins norāda, ka viņa “Facebook” portālā 17 stundas pirms līķa atrašanas ievietotas fotogrāfijas.

Seidžs kopā ar savu tēvu piedalījās 1990.gada filmā “Rocky V” un 1996.gada filmā “Daylight”. 2006.gadā viņš sarakstīja scenāriju un uzņēma īsfilmu “Vic”. Kā vēsta prese, Seidžs bijis aizrautīgs kino mīļotājs un apbrīnojis savu tēvu.
 
Aktiera pārstāvji piektdien izdeva paziņojumu, pavēstot, ka Stalone ir “dziļi satriekts un sēro par sava dēla Seidža Stalones negaidīto zaudējumu”. Aktieris arī izteica līdzjūtību savai pirmajai sievai Sašai, kas viņam 11 gadus ilgās laulības laikā dāvājusi divus dēlus. Silvestram Stalonem vēl ir trīs meitas no trešās sievas Dženiferas Flavinas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+