×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
6. maijs, 2013
Drukāt

Štāls spēli pret Austriju neuzskata par izšķirošo čempionātā

LETALETA

Latvijas hokeja izlase šodien Helsinkos aizvadīja stundu garu treniņu, gatavojoties rītdienas spēlei pasaules čempionātā pret Austriju. Abas komandas turnīru iesākušas ar diviem zaudējumiem. Latvijas izlases uzbrucējs Juris Štāls atšķirībā no daļas līdzjutēju nedomā, ka šī mums būs izškirošā spēle turnīrā.

Treniņā atmosfēra izskatījās ļoti nopietna.

Atmosfēra visu turnīru ir nopietna, bet smaidīt jau nav aizliegts. Kad ir darbs, tam jāpieiet ar pilnu nopietnību, bet ārpus tā ir jāuztur pozitīvais. Mērķis ir pārnest to uz nākamajām spēlēm, jo neviens nemeklē vainīgos, katram jāapdomā kļūdas iepriekšējās spēlēs.

Tev vakar sanāca noraidījums un amerikāņi iemeta otros vārtus. Teds Nolans nesauca uzvārdus, taču atzina, ka tas bija nepamatots pārkāpums. Kas tur notika?

Mazliet nokavēju ar pozīcijas izvēli. Pretinieks apspēlēja uz pretkustību un atlika vien noķeksēt. Cerams, mācīšos no kļūdām.

Vai ir sanācis redzēt Austrijas izlases spēles?

Austriešu hokejs mums nav svešs, taču pats neesmu redzējis viņu spēles Helsinkos. Būs sapulce un treneri parādīs, kā viņi spēlē. Svarīgas jau ir detaļas, no kurām veidojas rezultāts. Te katra komanda ir nopietna.

Vai to var saukt par izšķirošu spēli Latvijai?

Manā skatījumā katra spēle ir svarīga, vienmēr ejam uzvarēt. Tiesības zaudēt nav nevienā spēlē.

Kāda, tavuprāt, ir čempionāta organizācija?

Kā vienmēr – nekas īpaši slikts nelec ārā. Viss iet pēc līdzīgas shēmas, organizatori pārņem iepriekšējo gadu rīkotāju pieredzi. Ir labi apstākļi visām komandām un mums ir tikai jāspēlē, par pārējo nedomājot.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+