Sports
Citi sporta veidi

Štāls trenera amatā debitēs pie Igaunijas čempioniem 16

LETA

Bijušais Latvijas volejbola izlases spēlētājs Austris Štāls kļūs par titulētā Igaunijas volejbola kluba Tallinas “Selver” galveno treneri. Pie “Selver” komandas stūres Štāls nomainīs Raineru Vasiļjevu.

Vēl aizvadītajā sezonā Štāls pārstāvēja Latvijas klubu “Biolars”/”Jelgava”, bet tagad sāks trenera karjeru.
Zīmīgi, ka vēl aizvadītās nedēļas nogalē Štāls kopā ar Viktoru Koržeņeviču piedalījās Latvijas pludmales volejbola čempionāta piektajā posmā, startējot “Saulkrastu kokteiļa” turnīrā.

“Agrāk vai vēlāk tam bija jānotiek,” Štālu citē Latvijas Volejbola federācija (LVF). “Bija piedāvājums, un tāds, iespējams, ir tikai reizi mūžā. Man vēl bija spēkā līgums ar “Biolars”/”Jelgava” klubu, taču mēs ar klubu vienojāmies par tā izbeigšanu.”

Saistītie raksti

Jāpiebilst, ka Štālu savā vietā uzaicinājis nu jau bijušais Igaunijas čempionu galvenais treneris Vasiļjevs, kurš nākamajā sezonā trenēs Šveices čempionāta bronzas laureātus Šēnenverdas “Volley”.
“Līgums vēl nav parakstīts, bet mutiska vienošanās ir panākta, un kluba prezidents pats atbrauks uz Rīgu, kur parakstīsim vienošanos. Pagaidām esam vienojušies par viena gada sadarbību.

“Selver” sastāvs jaunajai sezonai jau ir zināms. Komanda ir komplektēta no jaunajiem spēlētājiem un ārzemnieki pagaidām nav paredzēti. Uzdevumu sezonai pagaidām nav. Iespējams, ka tādi parādīsies sezonas gaitā,” norādīja Štāls.
“Selver” aizvadītajā sezonā izcīnīja devīto Igaunijas čempionu titulu.

LA.lv