×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
26. marts, 2012
Drukāt

“Standard & Poor’s” vērtēs situāciju Latvijā

standard_poor

Šonedēļ, 28.martā, Latvijā ikgadējā vizītē ieradīsies starptautiskās reitingu aģentūras “Standard & Poor’s” pārstāvji, aģentūru LETA informēja Finanšu ministrijā.

Ar aģentūras pārstāvjiem tiksies finanšu ministrs Andris Vilks (V), Finanšu ministrijas valsts sekretāre Sanita Bajāre un ministrijas eksperti, lai pārrunātu ekonomiskos, budžeta un fiskālās stratēģijas jautājumus. Aģentūra ierodas, lai uzturētu aktuālu Latvijai piešķirto kredītreitingu.

Latvijas kredītreitingu nosaka trīs atpazīstamākās starptautiskās reitingu aģentūras – “Moody’s”, “Fitch Ratings” un “Standard & Poor’s” (S&P) -, kā arī Japānas reitingu aģentūra “R&I”, par kuru pakalpojumiem arī tiek maksāts.

Jau ziņots, ka “R&I” šā gada sākumā paaugstināja Latvijas kredītreitingu par vienu pakāpi uz BBB- līmeni ar stabilu šī reitinga prognozi nākotnē.

Ar šo soli arī “R&I” atjaunoja Latvijas kredītreitingu investīciju līmenī, tādējādi tas ir nozīmīgs Latvijas ekonomiskās attīstības potenciāla novērtējums kopumā. Šobrīd Latvijai investīciju kategorijas kredītreitingu piešķīrušas arī starptautiskās reitingu aģentūras “Fitch Ratings” un “Moody’s”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+