Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Svētdiena, 19. februāris, 2017
8. novembris, 2013
Drukāt

“Standard&Poor’s” pazemina Francijas kredītreitingu

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

A picture taken on November 8, 2013 in the French northern city of Lille shows two "A" letters, placed in front of a French national flag. US ratings firm Standard & Poor's (S&P) downgraded on November 8, 2013, France's credit rating by one notch to "AA," with outlook stable, dealing a further blow to President Francois Hollande's embattled Socialist government. AFP PHOTO PHILIPPE HUGUEN

Starptautiskā reitingu aģentūra “Standard&Poor’s” (S&P) par vienu pakāpi pazeminājusi Francijas kredītreitingu, vēsta raidorganizācija BBC.

Reitings pazemināts no “AA+” līdz “AA”. Iepriekš S&P pazemināja Francijas reitingu pirms aptuveni diviem gadiem, kad tas samazināts no augstākās “AAA” līdz “AA+” pakāpei.

S&P Francijas reitinga pazemināšanu skaidro ar augsto bezdarba līmeni, kas apgrūtina valdības darbu veikt būtiskas reformas ekonomikas atveseļošanai.

Tikmēr Francijas finanšu ministrs Pjērs Moskovisī  skeptiski vērtēja S&P soli, norādot, ka pēdējā pusotra gada laikā Francijas valdība īstenojusi būtiskus pasākumus, lai uzlabotu Francijas ekonomisko situāciju.

Francija ir otrā lielākā Eiropas Savienības ekonomika. Reitinga pazemināšana valstij var padarīt naudas aizņemšanos finanšu tirgos dārgāku.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+