Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. jūnijs, 2015
Drukāt

Stankevičs aicina eiropraidam pievērst pēc iespējas mazāk uzmanības un lūgties (5)

LETALETA

Katoļu baznīcas galva Latvijā Zbigņevs Stankevičs aicina eiropraidam pievērst pēc iespējas mazāk uzmanības un lūgties.

“Es esmu vērsies pie priesteriem un pie draudzēm ar aicinājumu, sākot ar pirmdienu lūgties par šiem cilvēkiem, un piektdien es aicinu arī gavēt. Tā kā Jēzus Kristus teica, ka ir zināmas lietas, ir zināmas problēmas, kuras var atrisināt tikai ar lūgšanu un gavēni. Līdz ar to es aicinu visus pievērst pēc iespējas mazāk uzmanības šiem pasākumiem, un lūgt par tiem cilvēkiem, lai viņi ierauga, kāda ir patiesība, jo viņi ir zināmas ideoloģijas upuri,” otrdien intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja arhibīskaps.

Jau ziņots, ka no 15.jūnija praida nedēļas laikā Rīgā notiks aptuveni 50 dažādu pasākumu ar noslēguma pasākumu Vērmanes dārzā – 20.jūnijā plānots gājiens, kurā svinīgi “EiroPride” karogu nodos Amsterdamai. Gājienā varētu piedalīties apmēram divi tūkstoši cilvēku, no kuriem puse varētu būt viesi no ārzemēm. Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību gājiena laikā plānots iesaistīt līdz 200 policijas darbinieku, iepriekš pavēstīja Rīgas pašvaldības policijas (RPP) priekšnieks.

VIDEO

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Shitie preidi ir tikai reakcija zu seniem noziegumiem. Jo nebija pareizi Hitlera laikaa gejus nogaazeet, vai arii pie Putina tos zu ielaam piekaut. Un vai homoseksualitate ir izaarsteejama slimiiba, par to aarsti striidaas. Palasiet Axel Muntes slaveno graamatu Das Buch von San Mikele ! Un Fridrihs Lielais esot teicis: Lai katrs kljuust laimiigs savaa fasonaa!

  2. musu saimnieki-asv vēsnieciba ies praida pirmajās rindās, musu valdiba stāv un krīt par praidu, ministrs skrien pa priekšu….. nu kā var nepieverst uzmanibu. politiķi ar praidu vairāk noņēmušies nekā teiksim ar valsts budzetu

  3. Pilnīgi piekrītu Stankevičam! Jo mazāk kustina, jo labāk!!!

  4. Pilnīgi piekrītu!

  5. ” …praida nedēļas laikā … ”
    Kāda nedēļa ? MSL pediņu slavēšana notiek jau gadiem !
    Slimniekus vajag piespiedus kārtā ārstēt !

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+