×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
2. decembris, 2014
Drukāt

Starkovam piedāvāts kādas izlases galvenā trenera amats

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas futbola speciālists Aleksandrs Starkovs saņēmis piedāvājumu vadīt kādas valsts izlasi.

Starkovs sarunā ar “LA” apstiprināja, ka ir saņēmis piedāvājumu, tomēr no plašākiem komentāriem atteicās. Pagājušajā nedēļā viņš bija ārzemēs, bet pats noliedz, ka brauciens bijis saistīts ar darba piedāvājumu.

Pēc neoficiālas informācijas, Starkovu pie sevis vēlas redzēt kāda no Latvijas kaimiņvalstīm. Iespējams, tā ir Baltkrievija, kas neveiksmīgi sākusi Eiropas čempionāta kvalifikāciju, nospēlējot 1:1 ar Luksemburgu un piedzīvojot trīs zaudējumus. Baltkrievijas izlases galvenā trenera amata pienākumu izpildītājs šobrīd ir Andrejs Zigmantovičs. Viņš gan bija apstiprināts tikai uz iepriekšējām divām spēlēm un baltkrievu prese vēsta, ka reālākā kandidatūra uz galvenā trenera amatu ir Aleksandrs Hackevičs.

Oktobra beigās 57 gadus vecajam Starkovam bijušas veselības problēmas un veikta operācija, bet tagad jau viss esot kārtībā.

Starkovs divas reizes bijis Latvijas izlases galvenais treneris, aizvedot valstsvienību līdz 2004. gada Eiropas čempionāta finālturnīram. Kopš 2012. gada, kad tika atlaists no Azerbaidžānas “Baku” galvenā trenera amata, viņš lielā futbola apritē nav bijis. Šobrīd ir Latvijas Futbola federācijas valdes loceklis, pildot Nacionālo izlašu komitejas priekšsēdētāja pienākumus un vada treniņus šovasar dibinātajā Rīgas futbola akadēmijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+