×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
25. decembris, 2013
Drukāt

Starkovs līgumu slēgs gada sākumā

LETALETA

Bijušais Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris Aleksandrs Starkovs jaunu darba līgumu plāno slēgt 2014.gada sākumā, speciālists izteicies intervijā izdevumam “Sport-Ekspress”.

“Manā dzīvē viss ir kārtībā. Pēc aiziešanas no Latvijas izlases man līdz gada beigām atlika nokārtot saistības ar Futbola federāciju,” atklājis Starkovs. “Savukārt iesniegt atlūgumu lika vesels iemeslu kopums. Jebkurā kolektīvā, īpaši radošajos, ja nav rezultāta un nav skaidras atbildes uz jautājumu “ko darīt”, jāaiziet vadībai.”

“Šis solis no manas puses bija apzināts. Laika gaitā esmu pārliecinājies, ka rīkojos pareizi,” stāstīja Latvijas speciālists. “Uzreiz pēc amata atstāšanas atpūtos no slodzes, es pat teiktu – fiziskās un psiholoģiskās pārslodzes.”

“Visa mana dzīve aizritējusi futbolā, bet treneru izvēle ir atkarīga no citiem cilvēkiem. Man ir bijuši piedāvājumi un ir arī pašlaik, tomēr pagaidām nav bijis tāds, kuram piekristu trīs minūšu laikā,” atklājis Starkovs. “Man ir interese strādāt, kā arī motivācija pierādīt sevi. Izvēli par karjeras turpināšanu izdarīšu nākamā gada sākumā.”

Kā zināms, Starkovs no Latvijas futbola valstsvienības galvenā trenera amata atkāpās jūlijā, bet viņa vietā stājās Marians Pahars.

Starkovs pirmoreiz strādāja ar Latvijas valstsvienību no 2001.gada vasaras līdz 2004.gada beigām. Viņa vadībā Latvijas izlase sasniedza savu lielāko panākumu, kvalificējoties 2004.gada Eiropas čempionāta finālturnīram. Savukārt atkārtoti viņš amatu pārņēma 2007.gada aprīlī.

2004.gada beigās Starkovs kļuva par Krievijas premjerlīgas kluba Maskavas “Spartak” galveno treneri, tomēr vēlāk tika atbrīvots no amata. Tāpat viņš karjeras laikā vadījis Rīgas “Skonto” komandu, Azerbaidžānas vienību “Baku” un Latvijas U-21 izlasi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+