×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
11. novembris, 2014
Drukāt

“Staro Rīga” papildinās astoņi vides objekti no Siguldas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 14. novembrī, sāksies 7. gaismas festivāls “Staro Rīga 2014”, un tā līdzdalības akcijā “Rīgas karnevāls” Vērmaņdārzā būs apskatāmi arī vides objekti, kurus Siguldas novada pašvaldība un māksliniece Agnese Melbārde kopā ar radošo komandu piedāvāja aplūkot novadniekiem un viesiem šī gada sākuma Siguldā, portālam LA.lv pastāstīja Siguldas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jurkāne.

Jurkāne stāsta, ka vides gaismas objekti “Ieziemots!* Siguldā!” ir astoņas ar krāsām, gaismām, trokšņiem un skaņām piepildītas sajūtu aukstumnīcas – platformas, kurās sintezēti un elektronizēti vairāki dabas motīvi, kā arī atsevišķas vielas un procesi. Tās ir kā nelielas, sintētiskas gaismas skulptūras. Iedomu un asociāciju spēles. Objekti apskatei būs izvietoti Vērmanes dārzā.

Jau ziņots, ka siguldieši piedalīsies arī vienā no lielākajiem un tehniski iespaidīgākajiem gaismas festivāla “Staro Rīga 2014” objektiem – portugāļu kompānijas “Ocubo” veidotajā “Gaismas cirkā” (“Circus of Light”), kas priecēs skatītājus uz viesnīcas “Astor” fasādes.

Šogad gaismas festivāls “Staro Rīga 2014” notiks no 14. līdz 18. novembrim ik vakaru no plkst.18 līdz 23.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+