Kultūra
Kultūrpolitika

Starp ES programmas “Radošā Eiropa” starptautiskās sadarbības projektiem sadalīs vairāk nekā divus miljonus eiro0

Foto-Yabresse/Fotolia

Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi divus Eiropas Savienības (ES) programmas “Radošā Eiropa” starptautiskās sadarbības projektu konkursus, kurā tiks sadalīti vairāk nekā divi miljoni eiro, liecina ministrijas paziņojums programmas mājaslapā.

Savus projektus konkursa finansējumam var pieteikt juridiskas organizācijas, kas nodarbojas kultūras un radošajās nozarēs. Šī gada konkursā starp maza mēroga starptautiskajiem sadarbības projektiem tiks sadalīti 200 000 eiro, bet starp liela mēroga projektiem – divi miljoni eiro.
Pieteiktajiem starptautiskās sadarbības projektiem jātiek realizētiem laikā no no 2019.gada 1.septembra līdz 15.decembrim. Šī gada konkursos izvirzītas divas jaunas prioritātes – “Starpkultūru dialogs un migrantu un bēgļu sociālā integrācija” un “Eiropas Kultūras mantojuma gada (2018) pēctecība”.

25% no maza izmēra projektu kategorijai paredzētā budžeta plānots piešķirt projektiem, kas veltīti jaunajai prioritātei – Starpkultūru dialogs un migrantu un bēgļu sociālā integrācija.
“Radošās Eiropas” birojs Latvijā organizēs informatīvo semināru, kurā tiks izklāsta noderīga informācija, lai atvieglotu dalībnieku pieteikšanos konkursā. Seminārs paredzēts novembra sākumā. Šogad veiktas vairākas būtiskas izmaiņas konkursa nolikumā, un ar to iespējams iepazīties KM interneta vietnes apakšsadaļā “ES programma “Radošā Eiropa””.

LA.lv