×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
24. oktobris, 2014
Drukāt

Starp frēziju, orhideju un peoniju
. Ziedu horoskops Skorpioniem

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Saule caur Skorpiona zodiaka zvaigznāju iet no 23. oktobra plkst. 6.09 līdz 22. novembrim plkst. 11.38. 
Turpināsim iepazīties ar ziedu horoskopu.

No 24. oktobra līdz 2. novembrim dzimušie ir zemes stihijas Skorpioni un viņu zieds pēc ziedu horoskopa ir Frēzija.

Cilvēki, kuri dzimuši šajā ziedu horoskopa zīmē, ir apķērīgi, zinoši, draudzīgi un mazliet filozofiski noskaņoti. Viņiem netīk rutīna, tāpēc redzēsiet viņus aktīvi darbojamies un gatavus jauniem izaicinājumiem. Viņa ir aktīva un ar ticību labākai nākotnei. Patīk ceļot, iepazīt pasauli un paplašināt savu redzesloku. Frēzija prot apburt ar savu šarmu jebkurā vecumā. Necieš, ja kāds to ierobežo vai cenšas atrunāt no ieceru īstenošanas, tāpēc par partneriem izvēlas saprotošus un pacietīgus cilvēkus.

No 3. līdz 12. novembrim dzimušie ir gaisa stihijas Skorpioni un viņu zieds ir Orhideja.

Orhideja citu uzmanību piesaista ar savu graciozitāti un noslēpumainību. Lai kāda būtu situācija, viņa neļaus apkārtējiem pamanīt tās iekšējo trauslumu un nedrošības sajūtu. Šā tipa cilvēkiem patīk būt pamanītiem un novērtētiem. Viņi ir mērķtiecīgi un gatavi darboties, līdz sasniegts vēlamais rezultāts. Orhideja mīl ģimeni un nežēlo savus spēkus, lai tai sagādātu visu nepieciešamo. Viņa ir tieša un godīga. Prot paņemt to, kas pienākas. Savu brīvo laiku labprāt pavada dabā un svaigā gaisā.

No 13. līdz 22. novembrim dzimušie ir ūdens stihijas Skorpioni un viņu zieds ir Peonija.

Peonija ir sabiedriska, aktīva un saimnieciska. Patīk, ja pievērš uzmanību un izsaka komplimentus. Labprāt organizē un vada dažādus kultūras un izklaides pasākumus. Dažkārt mēdz iekarst un iesaistīties strīdos. Citi Peoniju apbrīno par viņas izturību. Viņai svarīgi, lai līdzās būtu ģimene, kas to atbalsta un uzmundrina, kad spēki sāk izsīkt. Labprāt ceļo, izzina citu tautu kultūru un tradīcijas. Daudzi šā tipa cilvēki aktīvi nodarbojas ar sportu un rūpējas par veselību un sava ķermeņa labsajūtu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+