×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
3. februāris, 2016
Drukāt

Starp “Lindex” pavasara apakšveļas modelēm – veiksmīgā latviešu arhitekte Līga Gaile

Foto: Lindex.comFoto: Lindex.com

Latviete Līga Gaile kļuvusi par vienu no sešām modelēm, kas izraudzītas “Lindex” pavasara apakšveļas kampaņas fotosesijai, aģentūru LETA informēja “Lindex” Baltijas valstu mārketinga koordinatore Ilze Rubene.

Šajā pavasarī “Lindex” apakšveļas kampaņu “Bra-volution” prezentē “Lindex” klientes, kuras tika aicinātas pieteikties, lai vienu dienu iejustos modeļu lomā. No Latvijas par modeli kļuva arhitekte Gaile.

Pēdējos divus gadus “Lindex” modeļu lomā ir iejutušās darbinieces, izrādot jauno krūšturu modeļu koncepciju “Bra-volution”. Kampaņām “Bra-volution” ir bijuši vērā ņemami panākumi ne vien pārdošanas rezultātu ziņā, bet tās arī teicami noderējušas klientēm, jo skaidrā koncepcija ļauj viegli atrast tīkamāko modeli, klāstīja Rubene.

Šoreiz dalībai jaunajā pavasara kampaņā tika saņemti 700 pieteikumi no 13 valstīm – Zviedrijas, Norvēģijas, Somijas, Lielbritānijas, Latvijas, Igaunijas, Čehijas, Islandes, Lietuvas, Slovākijas, Serbijas, Krievijas un Spānijas. 25 dalībnieces tika uzaicinātas uz pirmo atlasi, kas noritēja Stokholmā. Pirmajā atlasē piedalījās trīs pārstāves no Latvijas, bet kopumā no Latvijas tika iesūtīti 69 pieteikumi.

Atlases finālam tika izvēlētas sešas modeles – pa divām dalībniecēm no Zviedrijas un Norvēģijas, bet viena dalībniece no Somijas un Latvijas.

Jaunā “Lindex” kampaņa sāksies un pavasara kolekcija būs pieejama visos “Lindex” veikalos un interneta veikalā “lindex.com” jau no rītdienas.

“Lindex” ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 490 veikaliem 168 valstīs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+