×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. septembris, 2015
Drukāt

Starp seksīgākajām Metropolitēna operzvaigznēm – arī Opolais (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Portāls NewYork.com izveidojis savdabīgu seksīgāko Metropolitēna operas zvaigžņu topu, norādot: “Kādreiz visi zināja, ja operzvaigznes ir seksīgas. Karūzo? Kallasa? Viņi lika saviem pielūdzējiem ģībt.” Mūsdienās smalkā ģībšanas māksla zudusi, zvaiģņu statusu lielā mērā pārņēmušas popmūzikas slavenības un, protams, aktieri, tomēr – vai tas nozīmē, ka zudis operzvaigžņu valdzinājums?

Nebūt ne, norāda portāls, un starp astoņām seksīgākajām zvaigznēm pirmajā vietā liek latvieti Kristīni Opolais: “Ja esat redzējuši šīs sezonas “Manonas Lesko” publicitātes attēlus, jums nebūs jājautā, vai Kristīne Opolais ir seksīga. Atlaidusies zvilnī, kājas atsedzošā sārtā satīnā tērpta, latviešu dziedātāja ar blondajiem, sabužinātajiem matiem ir iemiesots jutekliskums.”

Tomēr portāls nekoncentrējas uz Kristīnes Opolais fiziskajām kvalitātēm vien, bet uzsver arī viņas mākslinieciskā talanta dziļumu un daudzpusību: “Kāds tur brīnums, ka tieši viņa uzaicināta dziedāt pagrimušās klostera meitenes lomu Ričarda Eira jaunajā film-noir, kas notiek okupētajā Parīzē? Tikpat labi Opolais zināma sava aizkustinošā izpildījuma dēļ Pučīni trauslo, ģībstošo varoņu lomās.”

Portāls arī piemin Opolais spēju pārslēgties no viena tēla uz citu, pavisam atšķirīgu, atgādinot par pērnā gada aprīli, kad vienas diennakts ietvaros viņa debitēja Čo Čo Sanas lomā, bet piecas stundas vēlāk tika pamodināta, lūdzot aizstāt saslimušo Anitu Hartigu Mimī lomā izrādē, kas turklāt bija Met Live tiešraide HD formātā.

Līdzās Kristīnei Opolais minētas viņas kolēģes Metropolitēna operā Marlīze Petersena, Anna Ņetrebko, Izabella Leonarda un kolēģi vīrieši – Jonass Kaufmans, Roberto Alanja, Vitorio Grigolo, kā arī Paolo Šots.

Jāpiebilst, ka patlaban Metropolitēna operā dzied pavisam pieci Latvijas operdziedātāji – bez Kristīnes Opolais arī Elīna Garanča, Maija Kovaļevska, Marina Rebeka un Aleksandrs Antoņenko.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. …vējš papūta kleitiņu, parādīja kājiņu, visi mani kauliņi tirpstini tirpst….

  2. kurā topa vietā viņa ir?

  3. labi, ka Opolais ir visi parametri pie vietas …
    Citādāk tas purtāls varētu satopot pēc savas saprašanas
    vilks viņu zina kā …

Draugiem Facebook Twitter Google+