Pasaulē
Eiropa

Starp Stokholmas teroraktā bojāgājušajiem – “Spotify” izpilddirektors 16

Foto: AFP/Scanpix/LETA

Starp četriem bojāgājušajiem Stokholmā piektdien notikušajā teroraktā ir arī mūzikas platformas “Spotify” izpilddirektors Kriss Bevingtons (41), pavēstījis uzņēmuma ģenerāldirektors Daniels Eks savā Facebook profilā.

Lielbritānijā dzimušais Kriss Bevingtons uzņēmumā bija nostrādājis piecus gadus. “Viņš atstāja lielu iespaidu ne tikai uz biznesu, bet arī uz visiem, kuriem bija laime viņu pazīt un strādāt ar viņu kopā,” pauda Eks, nodēvējot Stokholmas teroraktu par “bezjēdzīgu”.

Stokholmas policija šobrīd izvirzījusi versiju, ka piektdien notikušajā teroraktā, kad autofurgons ietriecās cilvēkos, vainojams Uzbekistānas pilsonis Rahmats Akilovs, kuru bija plānots deportēt no valsts. “Spotify” birojs Stokholmā atrodas netālu no Drotningsgātanas, kurā notika terorakts.

Atbildot uz vardarbību, aptuveni 20 000 Zviedrijas iedzīvotāji, starp kuriem bija arī politiķi, pazīstami mākslinieki un mūziķi, pulcējās Stokholmas ielās uz “Lovefest” piemiņas pasākumu, uzsverot mieru un iecietību.

Eks pieminēja spontāno “Lovefest” kā vienīgo gaismu “šajā dziļi traģiskajā brīdī”, nodēvējot to par piemērotu pagodinājumu savam draugam.

Saistītie raksti
LA.lv