×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
2. aprīlis, 2015
Drukāt

Starp topošajiem Skolu jaunatnes dziesmu svētku dalībniekiem meklē jaunos reportierus

Foto: LETAFoto: LETA

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku organizētāji sadarbībā ar atbalstītāju – Latvijas Mobilo Telefonu (LMT) – starp topošajiem XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem meklē atraktīvus, komunikablus un zinātkārus žurnālistikas un sabiedrisko attiecību nozarē ieinteresētus bērnus un jauniešus, LA.lv pavēstīja rīkotāji.

Par LMT Svētku reportieri ir iespējams kļūt, sagatavojot audiovizuālu reportāžu par tēmu “Mana Svētku vērtība”, kurā uzskatāmi parādīts, kas vislabāk raksturo Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus. Linku uz video, kura garums ir līdz 5 minūtēm, un aizpildītu pieteikuma anketu ar norādi “Svētku reportieris” jāsūta uz svetki@visc.gov.lv līdz 15. aprīlim.

Izvērtējot iesūtītās reportāžas un anketas, profesionāla žūrija, kuras sastāvā ir Svētku organizatori un pārstāvji no LMT, Inspired Digital, Pieci.lv, Chaula TV un Draugiem.lv, izvēlēsies piecus labākos kandidātus – pa vienam no katra reģiona (Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale, Rīga). LMT Svētku reportieri tiks paziņoti 22. aprīlī.

“Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki aktīvi ienākuši vismaz 130 000 jauniešu dzīvē – šobrīd, piedaloties skatēs, noris gatavošanās fināla posms, bet svētku publicitātes process ir starta pozīcijās. Svētku ilggadējā atbalstītāja LMT iniciatīva meklēt un dot iespēju Svētku reportieriem veidot skatu no iekšpuses, radoši iesaistīties, lietojot mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas, mūsuprāt, spēs vairot azartisku interesi par unikālo notikumu, kas skolu jaunatni ieceļ galveno varoņu lomā reizi četros gados,” akcentē XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku izpilddirektore Agra Bērziņa.

Konkursa uzvarētāji no LMT saņems jaunos un krāsainos Latvijas zīmola Just5 Blaster viedtālruņus un internetu bez ātruma un apjoma ierobežojuma “Neatkarība”, lai ātri un veiksmīgi sagatavotu dažādu formātu reportāžas gan pirms, gan Svētku laikā. Vienlaikus LMT Svētku reportieri iegūs īpašu akreditāciju, kas ļaus iekļūt ikvienā Svētku pasākuma vietā gan mēģinājumu, gan koncerta laikā, kā arī dos iespēju satikt un intervēt Svētkos iesaistītos māksliniekus. Un, lai visu padarītu vēl aizraujošāku, LMT Svētku reportieriem būs iespēja viesoties sadarbības partneru redakcijās, aģentūrās un studijās un redzēt, kā notiek ziņu veidošana, kā arī gūt noderīgus padomus no žurnālistikas un sabiedrisko attiecību profesionāļu vidus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+