×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
31. janvāris, 2014
Drukāt

Starpsaucieni. 
Egila Līcīša replikas (3)

Foto - LETAFoto - LETA

“Iespējams vērtīgākais ieteikums – ja varat izvēlēties, kļūstiet par ministru Aizsardzības vai Ārlietu ministrijā. Kā pierāda vēsture, ar ļoti retiem izņēmumiem tur ministru reitingi ir garantēti pozitīvi.” Bijušās labklājības ministres Ilzes Viņķeles ieteikums topošajiem ministriem

E. L.: Šo un citus vērtīgus padomus lasiet uzslavas vērtajā Ilzes Viņķeles rakstā “Strādāt par ministru”. Ilzei ir neapšaubāmas dotības, bet pēc noskaņas uzrakstītais sauc atmiņā dziesmu “Kad man vairs nebūs sešpadsmit”.

 

 

Jansons_KM_3

“Hitlera propagandas ministrs Gebelss bija bērna asara salīdzinājumā ar Circeni. Gebelss nobāl Circenes priekšā.” 
Tiesībsargs Juris Jansons intervijā “Latvijas Avīzei”

E. L.: Līdz šim bija pieņemts domāt, ka valdības locekļus komunikācijai ar tautu uztrenē vai nu brāļi Grimmi, vai Hanss Kristians Andersens.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nu RE: Jau izlasot pirmo “”koment’aru”” k’l’ust redzams””,ka c’uk’am nav v’erts apels’inus uzdal’it”-t’apat nasaprat’is un “‘n’akam’am Ministru paaudz’em”‘no t’a neb’us m’ac’ities.Ikdienas cilv’ekam ir neiesp’ejami saprast,ka var r’ikoties”‘b[j]ud’zetra ioetvaros,Bet kl’at nekas nEn’ak….Labs,kas padar’its. Pension’au v’ard”’a-paldies par darbu.

  2. Tu vari pastāvēt par sevi Atbildēt

    Latvijas Avīze / 2014-01-27 / izlasi rakstu
    ”Parakstīšanās, kas maina pasauli” un šo:

    Interneta portālā “ManaBalss” ievietota Iniciatīva “PAR PIESPIEDU NOMAS ZEMES KADASTRĀLO VĒRTĪBU”, kas vērsta uz nomas maksas samazināšanu par zemi zem mājām un/vai būvēm. Lai likumprojektu nosūtītu izskatīšanai Saeimā, nepieciešams ar internetbankas starpniecību savākt ne mazāk kā 10 000 pilsoņu parakstu no 16 gadiem.

  3. ATKAL TĀ TRAĢISKĀ VIŅĶELE!!! NEVAR UN NEVAR LIKTIES MIERĀ AR SAVIEM PADULLAJIEM DOMU GRAUDIEM!!! Ko tā zoss salīdzina Labklājibas ministriju ar Ārlietu vai Aizsardzibas ministrijām, kur ministri STRĀDĀ un NEMĒTĀJAS kĀ PUIŠEĻI AR SAVĀM STULBĪBĀM!!! PIE VISIEM REITIGIEM” PAR” UN “AP” LM IR VAINĪGA VIENĪGI VIŅĶELE PATI, JO NEPROT TURĒT MUTI, NEAPSMEJOT KĀDU IEDZĪVOTĀJU SLĀNI VAI NEPAZEMOJOT!???Acīm redzot tas viņai ieaudzināts gimenē un viņai tā liekas ikdienas norma šāda izrunāšanās un izrādīšanās!? Ja nav darbs, tad kaut KĀ taču JĀTIEK PIE SLAVAS!? Galvenais ir viņas neprasme izanalizēt nākotni, pirms palaist muti ,ar ĻOTI vienkāršu jautājumu:KO MAN TAS IZTEIKUMS DOS? BŪŠU IEGUSI VAI ZAUDĒJUSI… Jāstrādā, VIŅĶELES KUNDZE, AR SEVI… Jums aug trīs dēli un kura vedekla gribēs tādu traku VĪRENI!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+