×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
5. marts, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa replikas (2)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

“Nezinu, kāds ir tas latviešu sakāmvārds, bet krieviem tāds ir par zemnieku, kurš nepārkrustās, pirms pērkons neiesper. /../ Varbūt šoreiz Ukrainas pērkons liks latviešu politiķiem rīkoties un šo militāro budžetu pacelt [līdz 2% no IKP].”
 Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītājs Valdis Zatlers vakar intervijā Latvijas Radio

I.B.: “Latvieši saka: “Tam ir tas lielākais krusts, kas no krusta bēg.” Kurš šo krustu nesīs? Lai aizsardzības izdevumus piedzītu līdz 2% no IKP, jāatvēl divreiz vairāk nekā pašlaik. No kura maka atvilksim 270 miljonus eiro? No veselības aprūpei prasītajiem 370 miljoniem vai skolotāju algām nākamgad vajadzīgajiem 65 miljoniem eiro?”

Lukasevica_Leta_Ieva_Luka_3

“Valdību veidojošo partiju koalīcija vienojusies no 150 000 eiro līdz 250 000 eiro palielināt nekustamā īpašuma vērtību, par kura iegādi piešķir termiņuzturēšanās atļauju.”
 Reformu partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Zanda Kalniņa-Lukaševica 17. februārī

I. B.: “Ukrainas notikumi liek pārskatīt šo pozīciju. Jo katra izsniegtā uzturēšanās atļauja ir viens iemesls vairāk Krievijai mesties aizstāvēt savu tautiešu intereses, kad viņiem vai viņu bērniem, piemēram, būs jāmācās latviešu valoda.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Iztrūkstošos miljonus un pat vairāk varēja iekasēt no kargina un zaharnija ja viņi ar personīgo mantu atbildētu par savu personīgo biznesu.

  2. Iztrūkstošos miljonus un pat vairāk varēja iekasēt no kargina un zharnija ,ja viņi ar saviem personīgiem miljonus vērtiem uzkrājumiem atbildētu par savu personīgo biznesu.

Draugiem Facebook Twitter Google+