×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
25. februāris, 2015
Drukāt

Starpsaucieni. Gunta Ščerbinska replikas

Foto - LETAFoto - LETA

Roberts Putnis

“Pamest Vāciju pēc septiņiem šeit nodzīvotiem gadiem ir finansiāli un personīgi nesaprātīgs lēmums.” Kultūras ministrijas topošās Mediju politikas nodaļas jaunizvēlētais vadītājs Roberts Putnis (“Latvijas Avīze”)

 

G.Š.: “Turpretī kalpošanu sabiedrībai nomainīt pret kalpošanu naudas varai gan Putnis acīmredzot var saukt par finansiāli un personīgi saprātīgu lēmumu. Tikai žēl, ka tas notika uz paša pamestās “Delnas” reputācijas rēķina.”

 

 

Brigmanis_KM_3“Šodien es skatījos Solvitai Āboltiņai un Inārai Mūrniecei acīs un prasīju, vai mēs varam kopā sanākt un vienoties.” ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis, sacīdams, ka saņēmis piekrišanu no koalīcijas partneriem vienoties par kopīgu Valsts prezidenta amata kandidātu (LETA)

G. Š.: “Lai cik cieši koalīcijas partneri lūkotos viens otram acīs prezidenta kandidāta izraudzīšanas procesā, rezultātā aizklātais balsojums tomēr paver laukumu aizkulišu politiskajam tirgum un apspēlēšanai. Un tieši ZZS pastāvēja uz aizklātā balsojuma saglabāšanu.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+