×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
11. marts, 2015
Drukāt

STARPSAUCIENI. Gunta Ščerbinska replikas (5)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

“Beidzot parlamentam jāizlemj: svētdienās lielveikali ir slēgti! Tas palīdzētu cilvēkiem izkļūt ārā no truluma apļa, kas sākas ar debilu komentāru rakstīšanu [internetā] un beidzot ar lielveikalu ķemmēšanu. Tā ir sabiedrības demoralizācija.” Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis (“NRA”)

G.Š.: “Pirms aicināt Saeimas deputātus slēgt lielveikalu, vai pašiem māksliniekiem nenāktos izvērtēt savu atbildību. Kā pats Rubeņa kungs raksturo šābrīža stāvokli, laiku pa laikam top māksla, bet pārējais ir – kasei. Šī lētā kases māksla sabiedrības morāli iespaido daudz būtiskāk nekā lieveikala darba laiks.”

 

 

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers

“Sievietes parādījušas, ka ir daudz uzcītīgākas, vairāk mācās un labāk sagatavojas pārbaudījumiem, lai kļūtu par prokuroru vai tiesnesi. Vīrieši mūsdienās tendēti pievērsties biznesam, advokatūrai.” Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers (“Latvijas Avīze”)

G.Š.: “Sievietēm jau izsenis vairāk paticis apsūdzēt un tiesāt. Vīriešiem nekas cits nav atlicis kā aizstāvēties, lai sevi attaisnotu, vai pelnīt, lai savu vainu varētu izpirkt.”

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Parlamentam jāizlemj Atbildēt

    Latvijas PVN pārtikai nedrīkst būt 3,5 reizes lielāks nekā Briselē!

  2. Kundziņam Rubenim taču nav elementāras izpratnes par tautas vairākuma īsto darba laiku. Viņš domā, ka visiem ir iespēja izķemmēt veikalus darba laikā , kā viņš to dara.

  3. Saeimai ir beidzot jāizlemj,ka visu strādājošo un viņu ģimeņu locekļu veselības obligātā apdrošināšana-slimokases, ir vajadzīgas ne tikai Igaunijā un Lietuvā,bet arī Latvijā!Un ka ar dažiem bišu stropiem vien uz Saeimas ēkas jumta te nepietiek!

  4. Parlamentam jāizlemj,nevis lai svētdienās lielveikali ir slēgti,bet gan lai PVN maizei Latvijā nav otrs augstākais pasaulē un vienāds kā maizei,tā alkoholam un tabakas izstrādājumiem!

    • jau jālemj par vienu veikala slēgto dienu,tad labāk tā varētu būt pirmdiena,jo svētdienās ir ģimenes kopā un grib arī kopīgi pabūt lielveikalā,tā kafejnīcā u.t.t.,tā ir diena,kad var iepirkties nākošai nedēļai,jo darba dienā ne visiem ir laiks skriet pa veikaliem.

Draugiem Facebook Twitter Google+