×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
20. marts, 2015
Drukāt

Starpsaucieni. Egila Līcīša replikas (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Valdis Zatlers.

“Brīdī, kad tev saka “Lūdzu, mēģini!”, nostrādā normāls vīrieša fenomens, ka es taču būšu vārgulis, ja pateikšu “nē”. Man vajag to izaicinājumu, es sevi pārbaudīšu.” Eksprezidents Valdis Zatlers intervijā “Ir” par to, kāpēc piekritis kandidēt amatā

E.L.: “Replika 2 daļās: 1) Interesanti, kā šādos gadījumos darbojas normāls sievietes fenomens? 2) Vai tas bija fenomens vai Lilita, kas teica – kas tu, vārgulis esi?”

 

 

 

LETALETA

“Par valsts finansējumu es jau runāju septiņus gadus no pirmās dienas. Šis projekts kopumā nav tik dārgs, ņemot vērā, kāds tautā ir “Dinamo” atbalsts. Mums jāsameklē finansējums nākamajiem trim gadiem, kas ir vairāk nekā 30 miljoni. Privātā biznesā tā ir ļoti liela nauda.” HK “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis aģentūrai BNS

E.L.: “Nu, skaidrs. Tātad no nākamās sezonas “Dinamo” padomes priekšsēdētāja ir izglītības ministre Mārīte Seile vai arī kuģis aiziet pa burbuli.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Pūlis gaida jaunu saukli,
  Jo tam vienmēr vajag aukli.
  Bars, kurš neprot domāt pats,
  Gaida, ka to bikstīs kāds.
  Beigās nenotiek nekas
  tikai skaļi nopiržas.

  • Kā tikai kolaboracionisti tagad neapsauka parastos latviešus-pūlis,varza,lumpeņi utt.,lai gan būtu jābučo šīs varzas svārku stērbeles par ka augstsirdīgie latvieši atļāva valsts noziedzniekiem tikt pie miljoniem,varas,paši bikli aizbēgot uz ārzemēm,izvairoties no neproporcionālās kolaboracionistu pateicības.

Draugiem Facebook Twitter Google+